Мажите немаат п.о.т.р.е.б.а од жените

Член од
4 октомври 2019
Мислења
487
Поени од реакции
875
Sretnav eden poznanik po 5 6 meseca.... svez, nabildan istetoviran, vo meguvreme Dubai nekoi storinja, me gleda mene bela kosa vo triesetite oslaben, ispoten, cel zbrckan vo sekojdnevieto obvrski I vika
- buraz kako e, ili te usmukao usisivac ili se naucio da ne jedes....
- vikam familija dojde znaes...
- vika ahammm.... I kako je sad treba ovo treba ono pa trebabjos ono..... Bas taka mu velam kako znaes.....
- Bio sam jas buraz sa glagolot treba 9 godina
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
817
Поени од реакции
1.296
И обратно...
Kako nemate potreba od mazi? Svetot e izgraden od mazi. Zgradite i kukjite vo koj ziveete od mazi se izgradeni, patistata od mazi, trotoarite se od mazi. Se od mazi!
Vie zenite duri i dildoto sto go koristete e proizvedeno od mazi vo kina. Sto kje pravete ako nema mazi?
Dodeka sirete nozete na onlyfans, instagram, tiktok, mazite rabotat fizicka rabota za posteno da zarabotat za leb.
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.384
Kako nemate potreba od mazi? Svetot e izgraden od mazi. Zgradite i kukjite vo koj ziveete od mazi se izgradeni, patistata od mazi, trotoarite se od mazi. Se od mazi!
Vie zenite duri i dildoto sto go koristete e proizvedeno od mazi vo kina. Sto kje pravete ako nema mazi?
Dodeka sirete nozete na onlyfans, instagram, tiktok, mazite rabotat fizicka rabota za posteno da zarabotat za leb.
Да не беше мајка ти, ЖЕНА.
Ти немаше да опстоиш на светов и немаше сега да можеш да си типкаш комотно вака на форум и да ги навредуваш жените.
 

Ingvar

MONAD
Член од
28 март 2020
Мислења
3.700
Поени од реакции
8.689
Да не беше мајка ти, ЖЕНА.
Ти немаше да опстоиш на светов и немаше сега да можеш да си типкаш комотно вака на форум и да ги навредуваш жените.
Сега вака нервозна и исфрустрирана ќе треба некој батка да те шамара по газињата...и после пак викај дека не ти требале мажите. :LOL:
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.384
Сега вака нервозна и исфрустрирана ќе треба некој батка да те шамара по газињата...и после пак викај дека не ти требале мажите. :LOL:
А како тоа примети дека сум исфрустрирана?
И од кај знаеш дали немам некој, како си толку сигурен.
Не се секирај ти за мене. Ти најди си црнец да ти ги шамара газињата твои.
 

Ingvar

MONAD
Член од
28 март 2020
Мислења
3.700
Поени од реакции
8.689
А како тоа примети дека сум исфрустрирана?
И од кај знаеш дали немам некој, како си толку сигурен.
Не се секирај ти за мене. Ти најди си црнец да ти ги шамара газињата твои.
Не знаеш кај тераш, у еден ист пост кажуваш како не ти требаат мажи и како си имала некој. А фрустрациите од мажите се повеќе од очигледни.....и то. Изгледа ти си од тие што го утнале полот кога се материјализирале на земјава.
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.384
Не знаеш кај тераш, у еден ист пост кажуваш како не ти требаат мажи и како си имала некој. А фрустрациите од мажите се повеќе од очигледни.....и то. Изгледа ти си од тие што го утнале полот кога се материјализирале на земјава.
Очигледно не си ме прочитал добро, тоа го реков во однос на бракот,не требаат мажи за брак, не е потребно жените да се мажат, и да се упропастуваат, паметните жени не се нафаќаат на авантурата брак.
 

Ingvar

MONAD
Член од
28 март 2020
Мислења
3.700
Поени од реакции
8.689
Очигледно не си ме прочитал добро, тоа го реков во однос на бракот,не требаат мажи за брак, не е потребно жените да се мажат, и да се упропастуваат, паметните жени не се нафаќаат на авантурата брак.
Извини, лошо те разбрав. Не се мачи, набави си од тие машините како хилта што се и уживај у слободата. Што се мачиш со мажите, дури и некој за ебење ако ти е само ќе те заебе на крај.
 
Член од
28 август 2013
Мислења
4.135
Поени од реакции
12.598
Очигледно не си ме прочитал добро, тоа го реков во однос на бракот,не требаат мажи за брак, не е потребно жените да се мажат, и да се упропастуваат, паметните жени не се нафаќаат на авантурата брак.
Кажи некоја таква паметна жена?
 

Strenght

Never Give Up!!
Член од
24 април 2010
Мислења
2.516
Поени од реакции
1.824
Очигледно не си ме прочитал добро, тоа го реков во однос на бракот,не требаат мажи за брак, не е потребно жените да се мажат, и да се упропастуваат, паметните жени не се нафаќаат на авантурата брак.
"не е потребно жените да се мажат, и да се упропастуваат"
А што треба да ја покажуваат Чварката и цицките на инстаграм со секоја слика и да менуваат "другарче" секој месец?

Кога ке се наполнат 40-50 години баш таквите жени ги фаќа огромна криза, because they hit the wall.
На запад среќни ли се жените што се сами на 40 години и живеат со мачката/кучето? После ќе има постови како животот не е фер и мажите се ѓубриња.
 
Член од
5 март 2023
Мислења
432
Поени од реакции
1.742
"не е потребно жените да се мажат, и да се упропастуваат"
А што треба да ја покажуваат Чварката и цицките на инстаграм со секоја слика и да менуваат "другарче" секој месец?

Кога ке се наполнат 40-50 години баш таквите жени ги фаќа огромна криза, because they hit the wall.
На запад среќни ли се жените што се сами на 40 години и живеат со мачката/кучето? После ќе има постови како животот не е фер и мажите се ѓубриња.
Мислам дека на 30 - 35 удираат во ѕид и ако не се омажат до тогаш, викаат where have all the good men gone?
 

Strenght

Never Give Up!!
Член од
24 април 2010
Мислења
2.516
Поени од реакции
1.824
Мислам дека на 30 - 35 удираат во ѕид и ако не се омажат до тогаш, викаат where have all the good men gone?
Хаха по нормална логика да, али сега ги замрзнуваат јајцата и плаќаат големи пари секоја година за да им седат во комора. Се пумпаат со силикон и операции за да изгледаат помлади такада додадов екстра години.

Иначе природно да, 30-35 веќе веќе криза ги фаќа пошто го одбиле секое можно асално машко ради Мајкл од Америка што се слика на инстаграм со тетоважи и вежба секој ден. И тоа се споредува со нормален просечен човек.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom