Листа на македонски сајтови за огласи (30+)

Дискусија во форумот 'Веб дизајн, графички дизајн и развој' започната од Pluh, 23 март 2012.

 1. wwxxwwyy

  wwxxwwyy

  Член од:
  10 септември 2014
  Мислења:
  128
  Допаѓања:
  78
  Токму таму треба да го бара својот интерес...со бесплатните услуги да има големата посетеност. А големата посетеност носи голем интерес за банери и реклами преку кои ќе си го остварува својот профит. Ама мене повеке ми се чини дека во прашање е лакомоста за пари. Па и овие други неколку страни што се наведени во оваа тема а нудат бесплатни услуги имаат трошоци за одржување...потребно е само ние како муштерии да се определиме за една или две подобри и да им направиме поголема посетеност и тоа да си го наплатат ама со надеж дека ќе продолжат да бидат бесплатни во делот на услугите кон муштериите.
   
 2. BesplatniOglasi.mk

  BesplatniOglasi.mk

  Член од:
  30 март 2017
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  BesplatniOglasi.mk - NAJNOV BESPLATEN OGLASNIK VO MAKEDONIJA
  https://www.facebook.com/BesplatniOglasiMakedonija
   
 3. proglasnik

  proglasnik

  Член од:
  27 јули 2015
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  http://proglasnik.com/
  ОБЈАВУВАЊЕТО НА ОГЛАСИ Е БЕСПЛАТНО! Можете да објавувате огласи без претходна најава и регистрација било каде и да сте, од Вашиот Smartfon, Tablet или компјутер, наједноставно со кликање на копчето ИСТАКНИ ОГЛАС!

  ПРОгласник претставува веб портал првенствено наменет за бесплатно објавување на огласи од најразлични типови и категории.

  • На ПРОгласник можат бесплатно да се огласуваат за продавање нови и користени продукти и опрема како и да се нудат најразличен вид на услуги;
   
 4. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  7.444
  Допаѓања:
  3.081
  И на форумов имате можност за објавување огласи
  https://forum.kajgana.com/showcase/
  --- Споено дупло мислење, 28 мај 2017 ---
  Еве ви огласи за станови и куќи
  http://metar2.mk/
   
 5. katinakatalina

  katinakatalina

  Член од:
  5 мај 2016
  Мислења:
  1.330
  Допаѓања:
  845
  Два пати пишав оглас на Прогласник, но нешто не им е во ред, неможе да се огласи ништо.
   

Сподели преку: