Огласи

 1. Se prodava LG G3 D855

  Se prodava LG G3 D855 pojakata verzija so 3gb ram i 32gb memoriski prostor titanium , doaga vo full paket so dve maski polnac slusalki kutija ..
 2. Alfa Romeo 159 (со реални 62.600 км)

  Просечна оценка:
  5/5,
 3. александар

  Се продаваат 5 машини и тоа - две 5820к со 24гб рам, флуидно ладење и 750ти графичка цена парче 550еу - две 4930k со 32гб рам ати графичка серијал 6800 цена 550 еу парче - една 4930k со 32гб рам ати графичка серијал 6800 со фуидно ладење цена 600еу
 4. Мрежа за пинг-понг

  Се продава нова, некористена мрежа за пинг-понг со метални држачи. Цена 600 ден.
 5. Maticna za Iphone 6

  Просечна оценка:
  1/5,
 6. Nikon D7000 + NIkon 18-105

  Апаратот е купен од Америка, користен за домашна употреба ретко фотографиран, има направено само 21477 окинувања, без гребнатинки, со заштита на лцд екранот, чуван во специјална торбица, најчесто користен за снимање на кратки видеа и филмчиња.Заедно со него си доаѓа оригиналниот полнач, батерија и кабел. Објективот е НОВ, доаѓа со оригиналната кутија и худ и се + екстра ув филтер за зашита на објективот, купен месец мај и има само снимано. Заедно во пакет давам уште една екстра батерија за апаратот. Апаратот и објективот можат да се видат и пробаат во секое време.
 7. Nikon d7000 battery grip

  Продавам батери грип за Nikon D7000, 7100, 7200, купен од Америка и користен само за домашни услови за фотографија многу малку, користен е само со дадатокот за екстра батерија, а додатокот за 6 АА батерии воопшто не е користен. Се користи или со 6те батерии или со EN-EL15 battery. На грипот има шатер копче за користење во при вертиканло фотографирање, AE-L/AF-L мод исто за вертикално фотографирање, имате 2 посебни тркала за пробена на бленда и промена на шатер исто додека котистите во вертикала и класични стрелки команди за вртење на фотографии и корекции на фокус точки. Марката на моделот е Vello BG-N4 , модел кој најде одлична примена наместо плаќањето на оригиналниот никон грип кој кошта повеќе од 250 $. Го продавам затоа што повеќе не го користам за фотографирање и само така ми стои.
 8. Ефтини смартфони

  Се продаваат три ефтини смартфони. Цените ги базирав на оние на Реклама5, односно на ниво на најефтините огласи (кои се исчукани и непазени телефони). 1. Alcatel C3 Pop (црн) - стар 3-4 години, извонредно сочуван за годините, сите вградени функции работат беспрекорно. Користен од женска особа и чуван во футрола на преклоп од прв до последен ден. Доаѓа со истата футрола и комплетно оригинално пакување (документација и полнач). Погоден е за основни апликации (Viber, Facebook, Messenger) [URL]https://www.gsmarena.com/alcatel_pop_c3-5687.php[/URL] Цена - 1500 денари 2. Samsung Galaxy Trend 2 Lite (бел) - стар 1 година и 9 месеци, исто извонредно сочуван за староста, сите вградени функции работат беспрекорно. Од прв ден со силиконска дебела фолија на екран, и силиконска маска. Доаѓа со силиконската маска, фолија и целосното фабричко пакување (слушалки и полнач). Исто погоден за основни апликации, само подобро се носи со нив од телефонот под број 1 бидејќи има повеќе RAM. [URL]http://www.imei.info/phonedatabase/79232-samsung-g318h-galaxy-trend-2-lite/[/URL] (го нема на GSM Arena) Цена - 2500 денари. 3. LG Spirit H440 (Titan боја) - стар точно 2 години, лично мој телефон, го користам и ден денес. Не е сочуван како останатите два, ама сосема океј е. Работи доста брзо и покрај скромните спецификации. Доаѓа со целосно пакување. [URL]https://www.gsmarena.com/lg_spirit-7052.php[/URL] Цена - 3000 денари. Ценкање не би било во ред, сепак цените се ставени на најниското ниво. Ако сериозно ве интересира...
 9. Photo Booth

  Во фото бутот имате комплет лед светла, миниПЦ со процесор i5 , touch screen ASUS, принтер што печати експрес фотографии (11 секудни за една фотографија), како и ролни и рибони за принтање. Внатре во бутот има посватено комплетна електроника, има тркала со што транспортот е лесен, а заедно со него оди и стативот на кој што се поставува. Може да се користи на роденденски забави, свадби, корпоративни настани, забави во кафе барови, празнични прослави, забави на фирми и компании, хуманитарни забави, фестивали, промо & маркетинг настани, матурски и дипломски забави, прослави за вашите новороденчиња, годишнини од матура, хуманитарни организации, забави за време на летните одмори, настани во училиштата, спортски настани, отоврања на галерии, концерти, саеми, изложби, медиумски настани, премиери и многу други.
 10. dujkan vo strog centar

  Se izdava dujkan vo strog centar na gradot ,dujkanot se naoga do muzejot na grad Kicevo. Dujkanot e na dva sprata so kvadratura od 2x75m2.
 11. Се продава ASTRA GAMER PRO

  Просечна оценка:
  1/5,
  i5 4690 Quad 3.5 GHz 6MB cache 16 GB RAM GeForce GT 730 2GB 1TB HDD Motherboard LGA 1150 Скоро сите делови се уште под гаранција од 2 до 3 години ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА
 12. Prodavam Novi roleri povolno

  Prodavam novi roleri Firefly X5.1 Inline Skate broj 46 kupeni 7500 vo Intersport cena:2500
 13. Prodavam Novi roleri povolno

  Prodavam novi roleri Firefly X5.1 Inline Skate broj 46 kupeni 7500 vo Intersport cena:2500
 14. Robin Ross

  Просечна оценка:
  1/5,
  Catch !!! Loan offer I'm alone. Robin Ross private lender loan. You have got all the loans, give loans at a low interest rate of 3% and have good terms, if you need a loan for a post or pay your own money, then it is advisable to contact us as a Quality to provide a service that will satisfy you. E-mail: [email]robinross00@gmail.com[/email] Available Loan Loan: ================================ * Commercial loans. * Personal loans. * Commercial loans. * Investment loans. * Development loans. * Making a loan. * Citizens' credits. * Commercial loans and much more then: I am lending all the credit for a good service, please contact us via e-mail: [email]robinross00@gmail.com[/email]
 15. Продавам OBD Bluetooth адаптер за авто-дијагностика

  Продавам OBD Bluetooth адаптер за авто-дијагностика, модел Veepeak VP11, компатибилен со сите апликации за авто-дијагностика за Android и iOS (Torque Lite/Pro, OBD Car Doctor итн.). Може да се користи за исклучување на check engine или за следење на податоци од ECU (температура на вода, број на вртежи во минута, моментална потрошувачка на гориво и слично).
 16. Продавам Asus Maximus Hero VII матична плоча

  Ја продавам матичнава од насловов.Се продава бидејки се префрлив на понова платформа.Доаѓа спакувана во оригиналната кутија комплет со сите додатоци.Во перфектна состојба.Oдлична за гејмери и ентузијасти кои знаат што сакаат :)
 17. Prodavam LED TV, ST-32IJ4000, 32'' (82 cm)

  Prodavam LED TV ST-32IJ4000 32'' (82cm), LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, DVB-T/DVB-C, 2HDMI Ports. 1 USB Port, so vgraden muzicki i video pleer
 18. muscle juice revolution 2600 gainer

  muscle juice revolution 2600 gejner 5kg. so vkus na cokolado.ULTIMATE NUTRITION vo 265 grama od gejnerot sodrzi 56 grama proteini,170 grama jaglenohidrati,18grama sejker,14 grama masti.1020 kalorii vo doza od 265grama.se pie 2 pati vo den po 265 grama ili 4 pati po 150 grama,zavisi od potrebite. donesen e na 13,08,2017 go davam poradi so pijam drugi gejneri. cena fiksna 2800 denari bez zameni, prajkam i po kargo tel. 076 365 556. martin
 19. Se izdava stan vo kozle.

  Se iznajmuva stan vo Kozle,na podolgo vreme,moze i za nokevanja,na 1vi sprat, odma karsi bivsa Alumina, vo blizina na hotelot Granit,kontakt telefoni 078/685/844 02/3084437 mozete da se javite sekoj den od 10.00 da 19.00 casot.
 20. INTERNET SORABOTNICI

  Potrebno e osnovno poznavanje za rabota so kompjuteri, delumno poznavanje na angliski jazik, da ste polnoletni i da imate internet konekcija. Ova e rabota za seriozni luge, koi znaat deka nikade nemozat da se zarabotat pari preku nok na legalen nacin. Ova e legalna kompanija koja vi nudi moznost da izgradite svoj Online biznis i da zarabotite. Ovde rabotime timski, so ogromna pomos na sponzorite, no zarabotuva sekoj za sebe. Vo ovoj biznis nema dopolnitelni vlozuvanja, registracijata e besplatna. Registriraj se na linkot podole i doznaj kako rabotime: [URL]https://goo.gl/vQohUZ[/URL]
 21. Ние нудиме заем од сите категории

  Hello I am a financier, I am willing to borrow interest rates From 3% and with an amount of $ 5,000 to $ 500,000,000 as can be the offer, I Offers loans to all categories of people, companies, companies, all types of Business organizations, private individuals and real estate investors, I give loans at very low rates. I am a certified, registered and legal lender. You can contact me Today, if you are interested in getting this loan, contact me for more Information about the loan process, process as loan conditions and Terms and how the loan will be transferred to you. I need yours Urgent answer if you are interested. You contact me with this Email: [email]dawsonmccarthyloanfirm@gmail.com[/email] Thank you.
 22. potreben personal za rabota vo sendvicara SKARADZIJA/KA

  Potrebni se skaradzija/ka za rabota vo sendvicara
 23. Se iznajmuva stan.

  Просечна оценка:
  5/5,
  Se iznajmuva stan vo Kozle,na podolgo vreme,moze i za nokevanja,na 1vi sprat, odma karsi bivsa Alumina, vo blizina na hotelot Granit,kontakt telefoni 078/685/844 02/3084437 mozete da se javite sekoj den od 10.00 da 19.00 casot.
 24. HONDA jazz

  Prv gazda 4 aluminski bandasi so 4 novi gumi I 4 celicni bandasi so 4 novi gumi klimatronik full oprema.
 25. Kupuvam RX 470/480 GTX 1060/1070

  Kupuvam polovni karti GPU 470 / 480 series GPU 570 / 580 series GPU GTX 1060 / 1070 / 1080 series
 26. Prodavam 3 frizideri

  Prodavam 3 frizideri: 1. Gorenje New Line so goren del za dlaboko 2. Gorenje 300 litri za dlaboko 3. Koncar IP 170 MODEL: 175-E, 170 litri
 27. Се изнајмува стан во Козле

  Се изнајмува стан во Козле,на 1ви спрат 40м2,со централно греење,контакт телефони 078/685/844 и 02/308/4437 мозете да се јавите секој ден од 10,00 до 19,00,и да дојдете и да го погледнете станот.
 28. Продавам пчели

  Продавам јаки пчелни семејства со матици од 2016/17 со нови сандаци во одлична состојба. Контакт: Ацо Тел:077603030
  lizabet, 17 јули 2017, Разно Прегледи: 186 Read More
 29. IPTV ex-YU

  Domaci Tv kanali putem interneta, Na vasem PC-u,Androidu,Smart TV-u... Kvalitetni i stabilni striminzi,online IPTV, besplatan test na 24h Preko 140 najpopularnijih TV kanala sa teritorije bivse YU (7eura mesecna pretplata) vise informacija na nasem sajtu: webiptv.info
  dakzer, 17 јули 2017, Разно Прегледи: 324 Read More
Вчитување...