Летна олимпијада - Париз 2024

Член од
11 мај 2024
Мислења
34
Поени од реакции
137
Realnata snaga Amerika - Srbija e 20-25 poeni razlika za amerite... epsko cudo bese ona vcera, se ocekuvase slicna utakmica kako prvite 2 koga gi stopija so po 26 poeni razlika.
Абе не изигравај кловн, да не ги изваеа судите ќе ги измочаа од ќерамиди, да им ебам се живо и мртво јас.
 

madrock

Bogey
Член од
23 април 2014
Мислења
654
Поени од реакции
2.109
Викаат дека биле појаки од Џордан и компанија.... така викаат. :pos:
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.271
Поени од реакции
6.934
За првенствово од Т-Хоум ги пуштија и Еуроспорт 4,5 и 6. Моментално на МРТ 1/3 иде атлетика, на Еуроспорт 1 атлетика, Еуроспорт 2 полуфинале кошарка жени, Еуроспорт 3 ЖЕНСКИ ГОЛФ, Еуроспорт 5 реприза женски фудбал и Еуроспорт 6 истата кошарка што оди на Еуроспорт 2, додека пак истовремено полуфинале ракомет играат Данска-Словенија и нема никаде...тежок trash

Едит, само што пишав ваљда заврши атлетиката и ја пуштија на MRT3 во 24-та минута
 

madrock

Bogey
Член од
23 април 2014
Мислења
654
Поени од реакции
2.109
За првенствово од Т-Хоум ги пуштија и Еуроспорт 4,5 и 6. Моментално на МРТ 1/3 иде атлетика, на Еуроспорт 1 атлетика, Еуроспорт 2 полуфинале кошарка жени, Еуроспорт 3 ЖЕНСКИ ГОЛФ, Еуроспорт 5 реприза женски фудбал и Еуроспорт 6 истата кошарка што оди на Еуроспорт 2, додека пак истовремено полуфинале ракомет играат Данска-Словенија и нема никаде...тежок trash

Едит, само што пишав ваљда заврши атлетиката и ја пуштија на MRT3 во 24-та минута
провери на Еуроспорт 4
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.739
Поени од реакции
1.654
За првенствово од Т-Хоум ги пуштија и Еуроспорт 4,5 и 6. Моментално на МРТ 1/3 иде атлетика, на Еуроспорт 1 атлетика, Еуроспорт 2 полуфинале кошарка жени, Еуроспорт 3 ЖЕНСКИ ГОЛФ, Еуроспорт 5 реприза женски фудбал и Еуроспорт 6 истата кошарка што оди на Еуроспорт 2, додека пак истовремено полуфинале ракомет играат Данска-Словенија и нема никаде...тежок trash

Едит, само што пишав ваљда заврши атлетиката и ја пуштија на MRT3 во 24-та минута
Има на Еуроспорт 4,7,8, 9 но кај нас ги нема тие канали.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.694
Поени од реакции
110.686
Каква кражба им се деси на Словенија во последниот напад, аууууфффф :facepalm:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom