Курви во скопје ?

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
11 август 2018
Мислења
6
Поени од реакции
1
Можеби твојата братучеда била таму, да им пуши на "провинцијалци" :pusigo:[DOUBLEPOST=1534285953][/DOUBLEPOST]Еве како една скопјанка си поминува во студентски дом. (настрана што е сељачки ова што ги снимиле)
Masala dobra e hah
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Можеби твојата братучеда била таму, да им пуши на "провинцијалци" :pusigo:[DOUBLEPOST=1534285953][/DOUBLEPOST]Еве како една скопјанка си поминува во студентски дом. (настрана што е сељачки ова што ги снимиле)
Зошто иначе не е сељачки она да застане на отворен прозор и да се дере за да се пофали дека некој ја дупи :)
 

LepiDzoni

Profesionalen ulichen cigan
Член од
25 јули 2014
Мислења
1.337
Поени од реакции
3.306
Можеби твојата братучеда била таму, да им пуши на "провинцијалци" :pusigo:[DOUBLEPOST=1534285953][/DOUBLEPOST]Еве како една скопјанка си поминува во студентски дом. (настрана што е сељачки ова што ги снимиле)
kolku ste kleti be mame mu ebam, da ne moze covek da se izljubi kako sto treba
samo zavidlk, zatoa ne ne biva
 

ruller

Expert
Член од
5 септември 2011
Мислења
493
Поени од реакции
317
Можеби твојата братучеда била таму, да им пуши на "провинцијалци" :pusigo:[DOUBLEPOST=1534285953][/DOUBLEPOST]Еве како една скопјанка си поминува во студентски дом. (настрана што е сељачки ова што ги снимиле)
Ili mozebi ti si ova so perika :Кезец:
 

LepiDzoni

Profesionalen ulichen cigan
Член од
25 јули 2014
Мислења
1.337
Поени од реакции
3.306
А, кои сме тие што сме клети?
site vie koi:
- vo 2018ta gledate na seksot kako na tabu tema
- fakjate seir ako vidite nekoj lokalen par kako ima seks
- se nervirate so pomislata deka tamu nekade ima dvajca mladi koi uzivaat eden vo drug
- pocnuvate so osudi najcesto kon devojkata
- uste mislite deka devojkite gi boli koga imaat seks ali stom ne ja boli znaci teska kurva (pa ushte stenka)
- lokalni stereotipi, ako dvajca imaat seks vo studentski toa znaci deka e platena igra, provincijalkite se siromasni i se ebat za pari...

tocno ovakov mentalitet vodi kon kultura na shpiuniranje, posmatranje, ogovaranje i osuda
osuda za neshto sto e sosema prirodno i rasprostraneto
 
Член од
26 мај 2015
Мислења
458
Поени од реакции
253
site vie koi:
- vo 2018ta gledate na seksot kako na tabu tema
- fakjate seir ako vidite nekoj lokalen par kako ima seks
- se nervirate so pomislata deka tamu nekade ima dvajca mladi koi uzivaat eden vo drug
- pocnuvate so osudi najcesto kon devojkata
- uste mislite deka devojkite gi boli koga imaat seks ali stom ne ja boli znaci teska kurva (pa ushte stenka)
- lokalni stereotipi, ako dvajca imaat seks vo studentski toa znaci deka e platena igra, provincijalkite se siromasni i se ebat za pari...

tocno ovakov mentalitet vodi kon kultura na shpiuniranje, posmatranje, ogovaranje i osuda
osuda za neshto sto e sosema prirodno i rasprostraneto
мнсиглуп
 
Член од
10 март 2014
Мислења
1.018
Поени од реакции
1.276
Можеби твојата братучеда била таму, да им пуши на "провинцијалци" :pusigo:[DOUBLEPOST=1534285953][/DOUBLEPOST]Еве како една скопјанка си поминува во студентски дом. (настрана што е сељачки ова што ги снимиле)
Шо сторе бе, ја исцепе, ко зајаче да ја клецкат.:sekcza:
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.599
Поени од реакции
7.194
^ Колку очаен обид да ебне нешто, страшно. :confused::confused:
 
Член од
20 април 2012
Мислења
3.678
Поени од реакции
9.689
Како бе не ви е глупо да фрлате парi на курви.Мислам дека ако веќе е дотаму дојдена работата подобро:drk: ,него курва .
 
Последно уредено:
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom