Куп на Македонија Охрид 2009

Статус
Затворена за нови мислења.

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
па нема договор...ми стигнаа мене пораки дека и утре ке се идело.

али влатче овој од кај нас ми вика не бе брат не идеме мвр не му дава
одобрение на клубот заради инцидентите
а како бевте последниот пат??
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.647
Поени од реакции
2.840
abe ti vikam so5-6 koli ako ne pa 30 dusi 30 jbg so bus nekoj moze da se napraj ekipa 50-60 dusida stigneme do ohrid posle lesno e tuku ohrigani ke vikaat:aii more skopjaniscava ni dojdvit u sala :D:D::D
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.647
Поени од реакции
2.840
slusaj suvco si otide nemoze na padne na nase nivo hahahahahah
 
Член од
29 август 2007
Мислења
132
Поени од реакции
0
slusaj suvco si otide nemoze na padne na nase nivo hahahahahah
A be tesko mene ako padnam na tvoe nivo poglednise samo so mislenja davas:uvo:.A zato deka postoele Ckembari use pred ti da se rodis eve ti isecoci od vesnici pa vidi si ti od koga postojat.Sea nema vrska ova so temata ama eve da si se informirat nekolkute degeni tuka.
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
аман па ти веќе, владата па владата... во секој твој е*ан пост мора да ја спомнеш владата, било да е тоа во тема за спорт, мода или хамбургери



Па они се главни за се, во спорт кој финасира? владата, кој гради сали владата, кој беше спонзор на европското зени ракоемт, владата, кој го гради стадионот владата, чива тв куќа е мтв на владата, значи закључок за се е крива владата ако нешто не екако треба или ќе добие заслуга ако нешто е направено како треба. така да бил окоја партија да прави влада пак ќе криткувам или ќе фалам.
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.647
Поени од реакции
2.840
heheeh slucajno da ne se 85 a? a za tie podatoci so gi staj znam nemora da me informiras toa bese porano a sea???kaj ste??? ve nema nigde,samo so vardar i reprezentacija cat pat so ke otidete,ja sum roden 89 za informacija dokazi mi so podatok deka ste bile formirani kako navivacka grupa
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
heheeh slucajno da ne se 85 a? a za tie podatoci so gi staj znam nemora da me informiras toa bese porano a sea???kaj ste??? ve nema nigde,samo so vardar i reprezentacija cat pat so ke otidete,ja sum roden 89 za informacija dokazi mi so podatok deka ste bile formirani kako navivacka grupa
Добро де, шо е чудно, ние сме 1991-ва, а сме почнале да навиваме 1989, под името Ајдуци, значи од 1991, сме Лозари.:toe:
 
Член од
29 август 2007
Мислења
132
Поени од реакции
0
heheeh slucajno da ne se 85 a? a za tie podatoci so gi staj znam nemora da me informiras toa bese porano a sea???kaj ste??? ve nema nigde,samo so vardar i reprezentacija cat pat so ke otidete,ja sum roden 89 za informacija dokazi mi so podatok deka ste bile formirani kako navivacka grupa
Kaj sme :pos2:.Vcera bevme na rakomet vo Resen okolu 50dusi.Denes odime vo Ohrid na kosarka,nedela odime Prilep na futbal najmala brojka okolu 200dusi.A vie kaj ste ili potocno koj ste :toe:.Navivacka grupa koja ne mozi da ja napolni tribinata zad kosot so kapacitet 100 dusi:toe:.Zalosni ste ne znam so gi napagate drugite koga vie ne ste ni navivacka grupa.
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.647
Поени од реакции
2.840
backo so sme zalosni be lele si slusnal li cpb so bese porano pa dojde do mal uspon i sea e vo novo reoformuvanje inace tie brojki so gi kaza so ste bile i nasata naviacka grupa tolku ide okolu 70-80 dusi a na derbi jako normnalno poise zatoa kuti molimte bevte vie nekogas neso sea ste klosarana sobrana se pravite nesto sto nemozete da bidete
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Полоша игра немам видено...+ судиите не ебат...дефинитивно..нема финале за нас :( за жал
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Како беше кога ги прашаа ЦПБ дали ќе идат во Охрид? - Ќе идеме во финале само:pos::pos::pos::pos::pos:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Со тие играчи со тие анбиции ова е срамно...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom