Куп на Македонија Охрид 2009

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
26 јануари 2009
Мислења
87
Поени од реакции
4
Децата од паркот..кои се далеку од навивачка група секогаш ја "бодрат" екипата само кога екипата е јака и тепа тоа не се навивачи тоа се п*чки тешки и тоа..
Само ако одат во финале,деца научете еднаш и престанете да се праите нешто што не сте,вие сте обични ботови така наречени City Park Кловнови:wink:

F.A
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.690
Поени од реакции
2.962
cekaj be ovie aerodromcve so zborat be znaat li be nemate pravod a zborite be pa vie prvo vratete se na tribini pa posle jadete gomna
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
87
Поени од реакции
4
cekaj be ovie aerodromcve so zborat be znaat li be nemate pravod a zborite be pa vie prvo vratete se na tribini pa posle jadete gomna
Ние ќе се вратиме и пак ќе бидеме најдобри не вреди да трошам зборови на аматери...ја а и сите луѓе што ја следат нашата кошарка знаат од секогаш кои се најдобри на трибина:wink:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.690
Поени од реакции
2.962
hahahaha dobar si samo vaka mozete da gleate od tv i da jadete gomna po forumi kako i da e toa e toa zasluzeno ispadnaa rabotnicki
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Ние ќе се вратиме и пак ќе бидеме најдобри не вреди да трошам зборови на аматери...ја а и сите луѓе што ја следат нашата кошарка знаат од секогаш кои се најдобри на трибина:wink:
шшшшш......тишина вие доста...барем вие
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
И сега кога ќе тргате утре?
Ке доаѓаш..да те викам?

Децата од паркот..кои се далеку од навивачка група секогаш ја "бодрат" екипата само кога екипата е јака и тепа тоа не се навивачи тоа се п*чки тешки и тоа..
Само ако одат во финале,деца научете еднаш и престанете да се праите нешто што не сте,вие сте обични ботови така наречени City Park Кловнови:wink:

F.A
Толку си глуп што и сам не знаеш ..... Клубот немаше одобрение од МВР да не носи сваќаш ти или не сваќаш а се глеа дака си искомплексирано идиотче пошто немаш каде па се испукуваш на форум...ако си толку фраер дојди негде да се најдеме..и кажи ми го мене тоа може така??
 

MacedonianSun

herE I gO agaiN!
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.111
Поени од реакции
33
На коа а дават утакмицата Фени-Амак да не знае некој и ако може некој или знае некој линк да ми даде да ја гледам на интернет.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
87
Поени од реакции
4
Ке доаѓаш..да те викам?


Толку си глуп што и сам не знаеш ..... Клубот немаше одобрение од МВР да не носи сваќаш ти или не сваќаш а се глеа дака си искомплексирано идиотче пошто немаш каде па се испукуваш на форум...ако си толку фраер дојди негде да се најдеме..и кажи ми го мене тоа може така??
Јао жесток момак..немој те молам гаќите ми се напунија,и ти си дел од колонијата дечиња?:nesum:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
На коа а дават утакмицата Фени-Амак да не знае некој и ако може некој или знае некој линк да ми даде да ја гледам на интернет.
на МТВ3 ја даваат амак е во водство а на интернет можеш да ја гледаш на www.zulu.mk
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Леле усраниов мажјак од пред колосеум ќе не тепа сите...хахахахаха
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
87
Поени од реакции
4
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom