Купувам - продавам

Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.663
Поени од реакции
213
Продавам/менувам ATS 15" 4x108.
Мене ми требаат бандаши 4x100 15", на голф мк1 ќе ги возам.
Ако има некој понуда некоја нека пише.
Бандашите ги имаат и капачињата.
поздрав

http://www.flickr.com/photos/63930525@N05/5821269284/
 
Член од
13 март 2011
Мислења
68
Поени од реакции
12
Купувам волан за шевролет(даеву)матиз.Плаќам веднаш.
 

Снајпериста

несреќник
Член од
20 ноември 2008
Мислења
293
Поени од реакции
4
Да не сака некој да прајме трампа со ровер 200 за дизел кола? Ќе ставам и слики ако некој сака да се трампаме?
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.663
Поени од реакции
213
Се продава југцето од сликите мислам дека сите го знаете



За повеќе информации ако има некој заинтересиран нека ми пише ПП ќе добие број да се чуе со газдата на југово и да си дознае што е и како е
 

CF.REAL MADRID

ЦЕВКА
Член од
9 септември 2009
Мислења
335
Поени од реакции
9
Да не знае некој во Скопје кај можам да купам нови гуми за Застава камион,со димензии 7.50-16,и бандажи за истите...Пишав и на темата за камиони али нема одговор сега за сега...Итно е многу..
 

V64

Член од
9 февруари 2011
Мислења
13
Поени од реакции
0
imam polo classic za prodavanje ..mn socuvano neuvezuvano...tuka od salon e kupeno..ja cuvam i fakturata so 115.000km e kolata ispod 3000 evra bi go dal..
 

|Volkswagen|

Тастатурата е посилна од мечот!
Член од
21 јули 2009
Мислења
2.725
Поени од реакции
892
Се продава југцето од сликите мислам дека сите го знаете



За повеќе информации ако има некој заинтересиран нека ми пише ПП ќе добие број да се чуе со газдата на југово и да си дознае што е и како е
Многу се нервирам кога треба 4 чекори да поминам да дознам цена на кола. Аман не е државна тајна!

Нека ти кажи пријателот која е почетна цена па ќе процениме ние. Сега кај тебе...па ти телефон..па да се јавувам кај него...де бре...
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.663
Поени од реакции
213
Друже огласот е услуга за пријател а телефон неможе тек така јавно на форум да ставам. Ми рече цената по договор дека е(ти значи нешто тоа?)
 
Член од
24 јуни 2011
Мислења
12
Поени од реакции
1
Prodavam renalt megane dci (2007 ) I citroen c4(2007) Kupe dizel
kombe mercedes vito 109 cdi 2007
kontakt 075 488 371
 

D&E

Член од
15 февруари 2009
Мислења
87
Поени од реакции
1
Продавам Рено Меган еве линк од огласот, има договор околу цената
 

|Volkswagen|

Тастатурата е посилна од мечот!
Член од
21 јули 2009
Мислења
2.725
Поени од реакции
892
Друже огласот е услуга за пријател а телефон неможе тек така јавно на форум да ставам. Ми рече цената по договор дека е(ти значи нешто тоа?)
Епа изгледа на другар ти не му е за продавање. Мислам Бог да чува. Ако сакаш нешто да продадеш ќе оставиш контакт.
Нема шо тебе да те малтретира.

Или нека ти кажи цена, па ако му одговора на некој ќе стапи во контакт со тебе.
 
Член од
11 мај 2010
Мислења
2.952
Поени од реакции
714
Се продава југцето од сликите мислам дека сите го знаете



За повеќе информации ако има некој заинтересиран нека ми пише ПП ќе добие број да се чуе со газдата на југово и да си дознае што е и како е
во ред е тоа со контактот во ПП за број... ама барем некоја ориентациона цена почетна да кажеш... стварно ме нервира кога треба да чекам со саати и денови за да дознаам една мочана цена... едно мочано бројче од 3-4 цифри... во принцип како и скоро сите во државава, кога ќе налетам на нешто што се продава а под него во цена му стои ПО ДОГОВОР не ни губам време да се јавам... сместа идам на следен оглас... а и ова ти го пишувам пошто ми е интересно југцето. ако не напишеш цена тука на форум, нема ни да се трудам понатака да прашувам... а верувам дека и повеќето мислат како мене... скам да го шитнам ,ама не ми се дава е муабетов... ПО ДОГОВОР е нешто што е лита работа, т.е. минато свршено време...

ај поздрав,,,
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
2.746
Поени од реакции
1.285
во ред е тоа со контактот во ПП за број... ама барем некоја ориентациона цена почетна да кажеш... стварно ме нервира кога треба да чекам со саати и денови за да дознаам една мочана цена... едно мочано бројче од 3-4 цифри... во принцип како и скоро сите во државава, кога ќе налетам на нешто што се продава а под него во цена му стои ПО ДОГОВОР не ни губам време да се јавам... сместа идам на следен оглас... а и ова ти го пишувам пошто ми е интересно југцето. ако не напишеш цена тука на форум, нема ни да се трудам понатака да прашувам... а верувам дека и повеќето мислат како мене... скам да го шитнам ,ама не ми се дава е муабетов... ПО ДОГОВОР е нешто што е лита работа, т.е. минато свршено време...

ај поздрав,,,
така некако - сакам да шитнам ама ценатаааа..........
 

Kajgana Shop

На врв Bottom