Култура

Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Дали македонскиот народ има култура и зашто одма вреѓаат ако некој има различно мислење?? И зашто вреѓаат девојчиња немаат култура спрема женск
Кој сака да дебатираме му давам број,ако сум женско имам право на збор
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Дали македонскиот народ има култура и зашто одма вреѓаат ако некој има различно мислење?? И зашто вреѓаат девојчиња немаат култура спрема женск
Кој сака да дебатираме му давам број,ако сум женско имам право на збор
Глупоста нема пол.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.644
Поени од реакции
18.117
Ти си најглупиот трол што икад се појавил на нет.
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.114
Поени од реакции
20.164
Дали македонскиот народ има култура и зашто одма вреѓаат ако некој има различно мислење?? И зашто вреѓаат девојчиња немаат култура спрема женск
Кој сака да дебатираме му давам број,ако сум женско имам право на збор
Не се лути одма ти, таков е обичајот. Секој нов член/спамер треба да помине низ кајганското огнено крштевање. Така се кали челикот.

Мене лично не ми треба твојот број, но можам да ти предложам да му го дадеш на Говинда. Убеден сум дека има многу што да си прикажете вие двајца, како сродни души сте.
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Не се лути одма ти, таков е обичајот. Секој нов член/спамер треба да помине низ кајганското огнено крштевање. Така се кали челикот.

Мене лично не ми треба твојот број, но можам да ти предложам да му го дадеш на Говинда. Убеден сум дека има многу што да си прикажете вие двајца, како сродни души сте.
Многу сте невоспитани,не ти овие другиве,вреѓате женско,мене
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.696
Поени од реакции
35.091
Ти си идиот и бот
И кантер имаш играно а?
Грев е кантеро, те тера на насилство, додека го играш уживаш во нешто што е спротивно на заповедите.
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
И кантер имаш играно а?
Грев е кантеро, те тера на насилство, додека го играш уживаш во нешто што е спротивно на заповедите.
Не играм кантер,женско сум,несакам насилство
 

PsychoalieN

Омлет мастеР
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.703
Поени од реакции
1.411
Не играм кантер,женско сум,несакам насилство
Кога веќе сакаш да се дискутира за и окулу културата, не е лошо малку и за естетиката. Спејс задолжително стои по интерпункција т.е. едно празно место.
 
Член од
28 декември 2011
Мислења
4.371
Поени од реакции
6.207
Дали македонскиот народ има култура и зашто одма вреѓаат ако некој има различно мислење?? И зашто вреѓаат девојчиња немаат култура спрема женск
Кој сака да дебатираме му давам број,ако сум женско имам право на збор

Кој би бил фин со тебе кога си дебела?

По 100 по многу пати
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.868
Полека малку со броеви оставање тука девојче :D Шала на страна се согласувам дека фали култура во сите односи во општествата во Македонија. (y)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom