Криптовалути - Генерална дискусија

Xibalba

Corona Australis
Член од
24 јануари 2012
Мислења
6.062
Поени од реакции
11.411
Член од
5 септември 2012
Мислења
135
Поени од реакции
21
Некоја да купува pi coins или да ми препорача место каде што може да се продадат ?
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.724
Поени од реакции
9.759

Немогуче, парите што ги собирал од офците ги трошел на луксузни патувања, скапи коли и к*рви.
А господинот личи на толку угледен и стабилен бизнисмен, нема кој не би му дал пари на доверба.
Кој најде ги стрижи офциве, од овој зумер со лакирано нокте до Кореецов што го уапсија во Црна Гора поради Луна Муна како и да се викаше тоа, до блгарка со име Ружа :icon_lol: што ги истрижа над 4 милјарди. Човек глупо да се осеќа ако не проба да ги насамари офциве, too easy. Се мислам да му пуштам некој кајгана шиткоин на Стефус да се подновам малце.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.515
Поени од реакции
34.569
Кој најде ги стрижи офциве, од овој зумер со лакирано нокте до Кореецов што го уапсија во Црна Гора поради Луна Муна како и да се викаше тоа, до блгарка со име Ружа :icon_lol: што ги истрижа над 4 милјарди. Човек глупо да се осеќа ако не проба да ги насамари офциве, too easy. Се мислам да му пуштам некој кајгана шиткоин на Стефус да се подновам малце.
Тој има инвестирано во овој:
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
7.631
Поени од реакции
4.933
Шорт терм лонг медиум терм шорт па лонг пак е за крипто.
 
Член од
5 септември 2012
Мислења
135
Поени од реакции
21
Некоја да купува pi coins или да ми препорача место каде што може да се продадат ?

Никој нема никаква информација ?

Слободно пишете ми во порака ако имате инфо а не сакате тука да напишете.
 
Член од
21 октомври 2016
Мислења
520
Поени од реакции
670
Никој нема никаква информација ?

Слободно пишете ми во порака ако имате инфо а не сакате тука да напишете.
Прашај го тој што ти ги продаде, тој ги монентизира кај еден милиони што ина направено.

Sent from my SM-N770F using Tapatalk
 
Член од
5 септември 2012
Мислења
135
Поени од реакции
21
Прашај го тој што ти ги продаде, тој ги монентизира кај еден милиони што ина направено.

Sent from my SM-N770F using Tapatalk

Никој ништо ми нема продадено, прашувам општо ако знае некој да ме контактира.
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
15.127
Поени од реакции
17.915
Треба да стапи на сила од 1 јануари 2026

 

Kajgana Shop

На врв Bottom