Криминалци и криминални групи во МК

Член од
29 јануари 2022
Мислења
7
Поени од реакции
10
Утрово од 05часот претреси на многу локации во Грчец, цело село блокирано од специјалци.
 
Член од
24 август 2015
Мислења
243
Поени од реакции
346
Pretepan e Nikola Josifov od Kavadarci vo kafanata Putnik.
Uste e na bolnica so teski telesni povredi.

Kako so se zbora nekoj od kelnerite borcel pari kaj Nenad Kocan…
Nikola Josifov sedi na masa so kelnerot i mu se javuva na Kocano da mu kazi deka parite nema da gi dobie.
Kocano go prasva kaj e i za kratko vreme slegva so Iljo i Dare. Site 3ca poznati stari vratari niz Bitola.
Nikola gi precekva so noz, pa valjda i zaradi to tolku krvnicki e tepan. Ima video kruzi po privatni poraki okolu 4 minitu.

Nikola vekje 1 god dvizi niz grad so Baircani i ekipata obezbeduvanje na Arena Gaming Slot. Nekoj zborat deka bil kako shef na obezbeduvanjeto a i imal i debelo dosie.

A tepacite gorespomenati se del od ekipata na obezduvanje na Gold Felicia (kjutukot).

Pred nekoj mesec isto imase i kolenje, clen na obezbeduvanjeto na Gold Felicia izdupi clen na ekipat od Arena gaming slot.
Taka da zakontrena e rabotata skroz, nema da zastani na ova.
Kocano go znam licno i deckoto e spremen 3ca nemozat protiv nego 3 pati deno trenira masina e i edno ke kazam so nego coek da ne si fati rabota so boro od felicija se tandem ubistven neznam dali nekoj mozi da mu parira vo gradot momentalno. Se sekjavam na Edna slucka pred edno dobri 6 7 godini Kocano bese obezbeduvanje vo apeks i kako gi mavase edni letaja vo milenium
 
Член од
30 декември 2021
Мислења
152
Поени од реакции
202
bev na docek nova godina lani vo felicija i ne mi bese jasno zosto tolku mnogu obezbeduvanje, mi padna vo oko eden kako irokez sisan mislam tetoviran pod okoto i cela ekipa vo crni maici nabildani, sepak mi izgledase premnou obezbeduvaci, bas me interesira koi se gazdite i zosto takva ekipa?
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.371
Поени од реакции
4.903
bev na docek nova godina lani vo felicija i ne mi bese jasno zosto tolku mnogu obezbeduvanje, mi padna vo oko eden kako irokez sisan mislam tetoviran pod okoto i cela ekipa vo crni maici nabildani, sepak mi izgledase premnou obezbeduvaci, bas me interesira koi se gazdite i zosto takva ekipa?
Оти се ѓупци и селани и покажуваат моќ и сила. Во мртов град како Битола, е место каде се перјат тие шо мислат дека се нешто.
 

Ivan898

they see you, but you don't see them!
Член од
3 јуни 2020
Мислења
396
Поени од реакции
738
Да видиме дали е ова за камуфлирање, ако бидат уапсени лица со иницијали А.К, Б.Л, М.С значи дека се уапсени луѓе на Шеваљ.
 
Член од
18 септември 2020
Мислења
1.144
Поени од реакции
6.594
Оти се ѓупци и селани и покажуваат моќ и сила. Во мртов град како Битола, е место каде се перјат тие шо мислат дека се нешто.
Па не баш, ако знајш шо проблеми имаше Ќутукот претходно со екипата од арена гаминг слот, ќе знајш зошто собрал таква екипа. Има пари, има моќ, има и работа, па можи да си дозволи.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
32.338
Поени од реакции
65.370
Доколку работиш според закон и по правила никој и со ништо нема да те уцени, најмалку овај отепаниот.
Ха, не работи уцената негова на таков начин. Ако тој пише за тебе дека си дупел коза, во гроб ке идеш како Генералот, козоебачот, без оглед дали е вистина или не, зашто нашиот народ суди без да знае факти.

Ке ти дадам пример. Божиновски го фати на заб директорот на Домот на Култура во Куманово, со тоа што пиша дека сака мажи. Сега за целиот град е педер. Можеби е вистина, можеби не, ама сите се подбиваат со тоа.
 
Член од
29 ноември 2023
Мислења
3
Поени од реакции
2
Pretepan e Nikola Josifov od Kavadarci vo kafanata Putnik.
Uste e na bolnica so teski telesni povredi.

Kako so se zbora nekoj od kelnerite borcel pari kaj Nenad Kocan…
Nikola Josifov sedi na masa so kelnerot i mu se javuva na Kocano da mu kazi deka parite nema da gi dobie.
Kocano go prasva kaj e i za kratko vreme slegva so Iljo i Dare. Site 3ca poznati stari vratari niz Bitola.
Nikola gi precekva so noz, pa valjda i zaradi to tolku krvnicki e tepan. Ima video kruzi po privatni poraki okolu 4 minitu.

Nikola vekje 1 god dvizi niz grad so Baircani i ekipata obezbeduvanje na Arena Gaming Slot. Nekoj zborat deka bil kako shef na obezbeduvanjeto a i imal i debelo dosie.

A tepacite gorespomenati se del od ekipata na obezduvanje na Gold Felicia (kjutukot).

Pred nekoj mesec isto imase i kolenje, clen na obezbeduvanjeto na Gold Felicia izdupi clen na ekipat od Arena gaming slot.
Taka da zakontrena e rabotata skroz, nema da zastani na ova.
Da bea jaki ke mu idea 1 po 1 a ne 3ca na 1 tolku se jaki ne mislam znam deka posle ova ke gi maskiraat mnogu..
 

пунтер

betfair trader
Член од
21 март 2011
Мислења
5.314
Поени од реакции
8.856
Утрово од 05часот претреси на многу локации во Грчец, цело село блокирано од специјалци.
Изгледа сепак Зоран Буре беше во право, акцијава изгледа беше планирана за некој ден порано ама пошто браќава што бараат процентуално застапување во институциите не им држи газот да си ја работат работата, се одложи акцијата за денес.
 
Член од
25 август 2011
Мислења
162
Поени од реакции
951
Da bea jaki ke mu idea 1 po 1 a ne 3ca na 1 tolku se jaki ne mislam znam deka posle ova ke gi maskiraat mnogu..
Pa ne e bas taka, imase slika na Fb objaveno od istata vecer od Nikola kaj so sedi so druga ekipa, del od so tie so dvizi i da bea tamu valjda ke ripnea. Mozi i zato slegle ovie 3ca.
A na videoto ubo se gleda kaj so prv i sam mu odi Kocanot bez oruzje, a ovaj ima 20cm noz vo raka i go mava so nego. Posle to sekundi se povlekvat site 3ca ko gledat i sfakjat deka ima noz… i zaedno go napagjat site.

Mnogu zakani ima niz gradot ovie godina-dve ama so statusi :)))))))a ovie bas 3ca ne koristat socijalni mrezi za glumenje mangupluk, slegoja ja zavrsija rabotata…

So ke se desava ponatamu ke vidime.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom