Криминалци и криминални групи во МК

Член од
12 јануари 2020
Мислења
513
Поени од реакции
558
Да не излезе на крај дека и тој е директно вмешан како еден од извршителите во двата случаи па затоа пукаат по него.. зошто не е само туша во тоа најверојатно.
Pa neli mnogu I na TikTok pisuvaat od ovaa grupava Amerika I kazuvaat deka on Ja otkril lokacijata kade se vo momentot a ne direkten izvrsitel. A poznato e deka I niz Skopje bil ucesnik samo kako dojavuvac ili logistika na direktni izvrsiteli na ubistva ili obidi
 
Член од
26 октомври 2023
Мислења
38
Поени од реакции
124
Edna bomba od mene
Stekli u sorabotka so mvr spremile golema reketarsko spiunska akcija za vecer i na niven sovet izbegal vo Dubai za da ne moze da se vrzat rabotite ama posto e glup i ne zznae kade sto zbori koga smrka muabetot iskocil na ulica.
vecer spremajte se shou da gledate tik tok tik tok
 
Член од
16 август 2018
Мислења
70
Поени од реакции
104
Edna bomba od mene
Stekli u sorabotka so mvr spremile golema reketarsko spiunska akcija za vecer i na niven sovet izbegal vo Dubai za da ne moze da se vrzat rabotite ama posto e glup i ne zznae kade sto zbori koga smrka muabetot iskocil na ulica.
vecer spremajte se shou da gledate tik tok tik tok
Како бре другар во дубаи кога пред два дена се снима во чаир ?
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.144
Поени од реакции
12.902
Edna bomba od mene
Stekli u sorabotka so mvr spremile golema reketarsko spiunska akcija za vecer i na niven sovet izbegal vo Dubai za da ne moze da se vrzat rabotite ama posto e glup i ne zznae kade sto zbori koga smrka muabetot iskocil na ulica.
vecer spremajte se shou da gledate tik tok tik tok
Буревесник вика дека акцијата е откажана јер албански џандари одбивале да учествуваат.
Најверојатно веќе е компромитирана целата акција и луѓето што требало да бидат уапсени ја имаат летнато преку граница...

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
228
Поени од реакции
794
Член од
30 јуни 2020
Мислења
2.969
Поени од реакции
11.022
Абе каков буре весник.Човеков е ненормален и тоа со дијагноза.Оди од фирма на фирма и им се заканува дека ке им прави анти реклама ако не му дадат некоја милостина по некое евро месечно
Во однос на криминалите во кои се директни учесници и колку пари имаат накалапено за генерации, убаво им прави - би рекол.
Транзициони гомца не треба да жалиш.

Доколку работиш според закон и по правила никој и со ништо нема да те уцени, најмалку овај отепаниот.
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
228
Поени од реакции
794
Во однос на криминалите во кои се директни учесници и колку пари имаат накалапено за генерации, убаво им прави - би рекол.
Транзициони гомца не треба да жалиш.

Доколку работиш според закон и по правила никој и со ништо нема да те уцени, најмалку овај отепаниот.
Реков дека не е релевантен,а за вториве не што не ги жалам ги мразам од дното на душава.Цела македонија се исели од такви како нив.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
10.335
Поени од реакции
11.180
Реков дека не е релевантен,а за вториве не што не ги жалам ги мразам од дното на душава.Цела македонија се исели од такви како нив.
Знаат дека има мадиња да објави па знаат да му пуштат информации
 
Член од
25 август 2023
Мислења
362
Поени од реакции
651
Edna bomba od mene
Stekli u sorabotka so mvr spremile golema reketarsko spiunska akcija za vecer i na niven sovet izbegal vo Dubai za da ne moze da se vrzat rabotite ama posto e glup i ne zznae kade sto zbori koga smrka muabetot iskocil na ulica.
vecer spremajte se shou da gledate tik tok tik tok
Znaci rade od omerta i so site sorabotuvaj osven so policijata stana najgolem rabotnik na policijata ili sto e so informaciive kako da zboris deka rade e visok inspektor vo mvr e muabetov
 
Член од
16 август 2018
Мислења
70
Поени од реакции
104
Edna bomba od mene
Stekli u sorabotka so mvr spremile golema reketarsko spiunska akcija za vecer i na niven sovet izbegal vo Dubai za da ne moze da se vrzat rabotite ama posto e glup i ne zznae kade sto zbori koga smrka muabetot iskocil na ulica.
vecer spremajte se shou da gledate tik tok tik tok
Таква инф може да биде дадена од некој кој е веќе зад решетки за да си ја намали казната или заработи слободата.
Инаку за раде , дечкото можеби е многу голем егоист и своеглав , ама многу добро знае да игра. Никаде не е директно вмешан како извршител ниту со оружје нешто пукање или слично. Од страна игра игри кои се големи, иако ете неколку пати беше застрелан знае да игра. Дали е некаков информатор на внатрешни или друга некаква улога дури и да има, многу вешто, до сега не е уапсен или затворен.
Автоматски споено мислење:

Реков дека не е релевантен,а за вториве не што не ги жалам ги мразам од дното на душава.Цела македонија се исели од такви како нив.
Зошто бе брат не е релевантен зоран божиновски? Зошто не е спикер на вести или Зошто не е водител на некоја телевизија? Каква релевантност нас ни треба за да бидеме спокојни во таа вистина, кога живееме во тоа и се ни е пред очи. И, пак бараме опипливи докази, релевантни. Па триаголници функционираат во државава , а тој тоа го објавува со помош на луѓе кои работат блиску тие триаголници и ги гледаат секој ден, па му изнесуваат на зоран од случувањата Зошто ако на тв телма или др тв-ја и испратиш такво нешто исто како во Вардар да си скокнал. Не дека зоран е чист, и точно е дека знае мн мн мн работи ама не објавува како да има деменција, сепак човекот изнесува доста сериозни работи кои за чудо во мн краток период стануваат "релевантни" ...
Инаку, зоки има грб од даночната управа или биро за даночна управа на Америка кор биро се занимава со финансиски криминал во земјите каде америка е партнер или сл.
Да не излезе темата дека е зоран божиновски, ама човекот е како синдикат моментално.
Убав ден .
 
Последно уредено:

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.371
Поени од реакции
4.903
Клајте видео од тепачката во Битола, кој се учествувал во неа?
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
10.335
Поени од реакции
11.180
Таква инф може да биде дадена од некој кој е веќе зад решетки за да си ја намали казната или заработи слободата.
Инаку за раде , дечкото можеби е многу голем егоист и своеглав , ама многу добро знае да игра. Никаде не е директно вмешан како извршител ниту со оружје нешто пукање или слично. Од страна игра игри кои се големи, иако ете неколку пати беше застрелан знае да игра. Дали е некаков информатор на внатрешни или друга некаква улога дури и да има, многу вешто, до сега не е уапсен или затворен.
Автоматски споено мислење:


Зошто бе брат не е релевантен зоран божиновски? Зошто не е спикер на вести или Зошто не е водител на некоја телевизија? Каква релевантност нас ни треба за да бидеме спокојни во таа вистина, кога живееме во тоа и се ни е пред очи. И, пак бараме опипливи докази, релевантни. Па триаголници функционираат во државава , а тој тоа го објавува со помош на луѓе кои работат блиску тие триаголници и ги гледаат секој ден, па му изнесуваат на зоран од случувањата Зошто ако на тв телма или др тв-ја и испратиш такво нешто исто како во Вардар да си скокнал. Не дека зоран е чист, и точно е дека знае мн мн мн работи ама не објавува како да има деменција, сепак човекот изнесува доста сериозни работи кои за чудо во мн краток период стануваат "релевантни" ...
Инаку, зоки има грб од даночната управа или биро за даночна управа на Америка кор биро се занимава со финансиски криминал во земјите каде америка е партнер или сл.
Да не излезе темата дека е зоран божиновски, ама човекот е како синдикат моментално.
Убав ден .
Па види има доста глупости лупано како на пример дека Тоше Проески е жив
 
Член од
25 август 2011
Мислења
162
Поени од реакции
951
Клајте видео од тепачката во Битола, кој се учествувал во неа?
Pretepan e Nikola Josifov od Kavadarci vo kafanata Putnik.
Uste e na bolnica so teski telesni povredi.

Kako so se zbora nekoj od kelnerite borcel pari kaj Nenad Kocan…
Nikola Josifov sedi na masa so kelnerot i mu se javuva na Kocano da mu kazi deka parite nema da gi dobie.
Kocano go prasva kaj e i za kratko vreme slegva so Iljo i Dare. Site 3ca poznati stari vratari niz Bitola.
Nikola gi precekva so noz, pa valjda i zaradi to tolku krvnicki e tepan. Ima video kruzi po privatni poraki okolu 4 minitu.

Nikola vekje 1 god dvizi niz grad so Baircani i ekipata obezbeduvanje na Arena Gaming Slot. Nekoj zborat deka bil kako shef na obezbeduvanjeto a i imal i debelo dosie.

A tepacite gorespomenati se del od ekipata na obezduvanje na Gold Felicia (kjutukot).

Pred nekoj mesec isto imase i kolenje, clen na obezbeduvanjeto na Gold Felicia izdupi clen na ekipat od Arena gaming slot.
Taka da zakontrena e rabotata skroz, nema da zastani na ova.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom