Криминалци и криминални групи во МК

Член од
2 мај 2018
Мислења
44
Поени од реакции
80
 
Член од
31 мај 2019
Мислења
295
Поени од реакции
962
Vaka prijatele prvo neznam dali ja znaes prikaznata za prviot brak na Zan Mitrev. Covekot specijalizira vo Germanija, se zapoznava so zenata inaku medicinska sestra, germanka. Se raga sinot, doagaat vo MK ja otvara klinikata, zima krediti, ja dobiva kerkata. Germankata nesaka da sedi tuka i mu zima deca i si odi. A ovoj ja pocnuva prikaznata so klinikata so krediti se. Covekot poradi toa sto mu gi odnela decata 50kg bil dolgo vreme. Se premazila i od disfukcionalno semejstvo toa e, bez tatko. Ocuv nee tatko. Plus ulicite na germanija osobeno Frankfurt se bezmilosni. Drmaat, turci, arapi, vehabii... Zan ne e kriv
Такви се типичните семејства во Западна Европа...премажени,преженети,разведени,љубовници,швалери, три деца секое од различен татко...не гледам сите во вахабии да идат.
 
Член од
2 мај 2018
Мислења
44
Поени од реакции
80
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
10.099
Поени од реакции
15.032
Ova e točno kade što se albanskite kafići na glavniot bulevar
 
Член од
2 мај 2018
Мислења
44
Поени од реакции
80
Koго тоа тероризирале овие?
Имаат преку 20 пријави за насилство и преку 10 за сериозни закани на полицајци од Кичево. Ако има некој од Кичево нека пише поише
 
Член од
5 септември 2020
Мислења
16
Поени од реакции
7
@dragan bitola nesto za ovoj sedat pekar profesore?
Toj ti e turski mafijas, on vo Makedonija dojde zatoa sto ima poternica vo Turcija, no i za da go spasi svojot zivot.Edna mafia koj e protiv Sedat saka da go ubie i sefot na taa mafija go pustija za da go ubie Sedat.Toj sefot e tezok psihopat, i plus ja ubi svojata zena, i koga gi uhapsia na vremeto clenovite na Zemunskiot Klan vo Paris, togas i toj vo isto vreme go fatija.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
6
Поени од реакции
2
Седат Пекер е замешан многу во политика, во екстремно националистички Турски организации ( Ергенекон), порано беше член и водач на Турски елитни специјални единици а после влезе во подземјето, многу слично како Милорад Улемек Легија.
 
Член од
22 септември 2017
Мислења
335
Поени од реакции
384
Седат пекер е близок до тајните служби беже близок со вели кучук кој беше воен разузнавач апсен во акцијата ергенекон сега седат е близок со министерот за внатрешни на Турција тој го извади надвор от државата пошто седат има земено голема сума на пари от шверц на оружје кој одеше за бунтовниците во Сирија кога дозна зето на ердоган кој је министер за финанси му спремал апсење Али тајната полиција го извадија надвор от Турција да го спасат от апсење пошто зето на ердоган и министерот за внатрешни се во лоши односи а можеби и министерот за внатрешни имал некој ќар от парите на седат пекер
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.298
Поени од реакции
5.873
Скопјанец криел оружје и хероин во бункер, обвинителството отвори истрага
од Фокус18.09.2020 23:41


Баш ме интересира да ли е поврзано со пукањето од минатово зимо.

Детали за пукотниците во Железара
24/02/2020 10:00

 

Kajgana Shop

На врв Bottom