Криминалци и криминални групи во МК

Член од
24 мај 2014
Мислења
4.266
Поени од реакции
4.287
Рахиќ: 100 проценти да го искорениме криминалот нема да биде интересно
Ненад Мирчевски 30. Дек 2019.


Имаме победник за годинава :D
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
854
Поени од реакции
1.306
Рахиќ: 100 проценти да го искорениме криминалот нема да биде интересно
Ненад Мирчевски 30. Дек 2019.


Имаме победник за годинава :D
Ова е потврда дека на вакви места сите се исти, само едните се од едната страна на решетките, другите од другата!
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
4.266
Поени од реакции
4.287
Ова е потврда дека на вакви места сите се исти, само едните се од едната страна на решетките, другите од другата!
Точно е тоа, иста емоционална слика само малку подруг ментален склоп (y)
 
Член од
2 јануари 2020
Мислења
2
Поени од реакции
1
Дали некој знае за случката пред неколку години помеѓу биштите и табакот двајцата се од гази баба знам??
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
4.266
Поени од реакции
4.287
Скопје преплавено од кокаин

02. ЈАНУАРИ 2020


Пак малку климав текст, али ај за почеток на годинава проаѓа :D
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
854
Поени од реакции
1.306
Касни оваа, мојата комшика од ФМ одамна е удомена, па и постира слики со зајко!
А од професионална гледна точка, запослувањето е Ок! Кој знае повеќе за дрога од бивш дилер?
 
Член од
19 февруари 2009
Мислења
1.249
Поени од реакции
1.556
Касни оваа, мојата комшика од ФМ одамна е удомена, па и постира слики со зајко!
А од професионална гледна точка, запослувањето е Ок! Кој знае повеќе за дрога од бивш дилер?
Која е таа? Дај нешто слика, линк, воа-ноа.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
854
Поени од реакции
1.306
Која е таа? Дај нешто слика, линк, воа-ноа.
Комшика ми е! Сетики не можам да си расипувам односот и да ја загрозам нејзината позиција. Ѓаолот ни ора, ни копа!
 
На врв Bottom