Кој фудбалер ве нервира?

Член од
1 јули 2008
Мислења
41
Поени од реакции
0
Кристиано Роналдо многу глуми за пенали или слободни!!!
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
Ди уан енд ултимејт:Филипо Инѕаги.Просто неверојатно човече, да му се восхитуваш на тоа што го прави.А тоа мене ме нервира.Како е можно да те нема 2 сезони и да те стават во финале и да дадеш повеќе голови отколку тие 2 претходни сезони?И како е можно да решаваш важни натпревари со тоа што многу често топката ненадејно ќе те удира и ќе го матира голманот?
 
S

SSS-Stolica

Гостин
Адебајор толкав вол за ништо не го бива не знае да даде гол надвор од 16-ик
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Фабрегас(плачко невиден)
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Кристијано Роналдо, тежок плачко, лигав е многу, поради него и Манчестер Јунајтед го нејќам.
Шефченко, поради тоа што за никој кур не го бива, не знае гол да даде.
Златан Ибрахимовиќ, поради тоа што е тешко педерче, пред да го набркат Јувентус во Серија Б, викаше дека ќе остане оти Јуве го направил фудбалер, а кога Јуве отиде во Серија Б, оп, одма во Интер, торбеш скапан.
Лука Тони, толку врева за ништо, форсират го многу, прават му шанси, тој промашува на велико.
Шумуликоски, тешка пропалица. Не знам зашто уопште го викат у репрезентација, не го бива ама ич. Кога тој игра, Македонија како да нема среден ред, не ствара шанси, а кога тој не игра, оп, многу подобри сме. Доказ за тоа е кога игравме со Полска.
Рикардо Карваљо и Рио Фердинанд. Карваљо поради тоа што е невиден киксер, а Фердинанд, иако е добар дефанзивец, сепак изгледа како педерче и гарант си го пушат со К. Роналдо.
И да, нервира ме и Немања Видиќ. Не дека е слаб играч, ама оти македонскиот народ, како што го дал Бог, бааги почна да го велича, исто ко на сите брат да им е.
Може да ги напоменам и Крауч и Дрогба. Крауч, ради изглед, ебати мутантот, некој експеримент од глушец и жирафа. Дрогба, оти црнчето виде мантра на газо, па ќе отвара бачило :) (у превод: виде оти го сакаат у Челси, оти дава голови и помага на тимот, па ај ќе цмиздрам и пиздам) Не е ништо бољи од Кристијано Роналдо.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Филипо Инзаги и Фабрегас (мрсолкото) да му а ебам кривата фаца.:vozbud::pos2:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.633
Поени од реакции
11.252
1. Дрогба
2. Кака
3. Адебајор


Толку за сега.
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.770
Поени од реакции
9.956
Кристиано Роналдо, целиот тим на Реал Мадрид и Гатузо.
 

Harry Potter

Imperius
Член од
14 септември 2005
Мислења
2.550
Поени од реакции
1.546
ниеден фудбалер не ме нервира толку па да можам да го пишам...
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.114
Поени од реакции
5.871
I ME NERVIRA DI CANIO!!!MAME MU FASISTICKO SREKA NE PRAVESE TAKA DODEKA MOHAJLOVIC IGRASE U LAZIO ZS OVOJ NASIOV KOMUNISTOT KE GO SKALPIRASE!!!
А кога тоа Ди Канио и Михајловиќ играле заедно во Лацио?

Он топик: Роналдињо и Тоти највише ме нервираат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom