Кој фудбалер ве нервира?

Член од
25 декември 2005
Мислења
35
Поени од реакции
1
Najnogo me nervire Becham ... pa moze da se kaze i Ronaldinjo me nervire - zaneslak ...
 

BAMARGERA

~Blaugrana~
Член од
18 декември 2005
Мислења
875
Поени од реакции
3
SIMONA^^ напиша:
Najnogo me nervire Becham ... pa moze da se kaze i Ronaldinjo me nervire - zaneslak ...
I MENE ME NERVIRA BECKAM, A RONALDINHO MOZE DA SE ZANESUVA SEPAK TOJ E NAJBOLJE FUDBALER MU SE MOZHE SFE...
A EPTEN ME NERVIRA I OD REAL MANEKENOV RAMOS (ODVRATEN MI E I POVEKJE KOSATA SI JA MESTI NEGO SO TRCA) BYE BYE:baeh:
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
Goddess of Chaos напиша:
шо ви смета толку Руни никоаш нема да сфатам...
neznam ni ja rooney mi e faca sho mora da ja vidam koa gleam fudbal zimi se mnogu mi e interesen uopshte ne me nervira
 

SLaCk

Remember me?
Член од
23 ноември 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
Bekam me nervirase ama sea i onaka ne go biva za nisto taka da ne me nervira:)
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Goddess of Chaos напиша:
шо ви смета толку Руни никоаш нема да сфатам...
Има ептен симпатични уши. Ептен симпатични.:)
 

maksimus 3

Гладијатор
Член од
26 август 2005
Мислења
35
Поени од реакции
0
Ужасно ме нервира Руни затоа што нон стоп вика фак оф.
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Mene me nerviraat fraercinjata-Beckham,Figo,Totti,F.Inzaghi i uste nekoi takvi cepaci sto poise se sekiraat za izgledot nivni mesto da igaraat fudbal!!!
Jas ne vikam deka ne se dobri fudbaleri ama ne mozam da gi podnesam
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Figo ne e do tolku kako drugive ama e do nekoj stepen,baska me nervira zosto stalno pagja ko pederce,nema eden duel vo karierata
 

Ѕвер

Перфекционист
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.223
Поени од реакции
28
totti mi ide na zivci 1 zatoas sto mi glumi manekence na teren celo vreme si gi mesti stucnite na depiliranite noze i se kara za sekoja sitnica i 2 FORZA LAZIO

od makedonsko prvenstvo najveke me nervira pejcic od rabotnicki jezda igra dobro ali kopileto provocira nenormalno koga dade gol protiv vardar dotrca do severna-LOYAL FANS i pocna da provocira-ali dobi nekolku upaljaci i plukanici.
 
J

Johnny Stulic

Гостин
Totti,Becham(ligavi tipovi)
Mihajlovic,Roy Keane(podmukli igraci)
Gesoski,Tofiloski(kamejna)
 
Член од
6 јануари 2006
Мислења
46
Поени од реакции
0
najvise me nervira schevcenko.zasto? pa do koga so taa ukrainska frizura . 6 god u milano grad na modata i nikako da se sredi kao seljaciste e. baska nema stil za proslavuvanje na gol. samo so raceno kao da pravi demek tooo. i so usinjana kao slepo kutre e .ete tolku ima uste ama ke se nakurcam
 

Kajgana Shop

На врв Bottom