Кој предмет највеќе го сакате, а кој го мразите?

Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Najvise sakam fizicko ako moze da se smeta :),a najvise mrazam fizika i hemija.Epa kazete za vas :salut:
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
najveke makedonski
najmalku hemija zs sum KAMEN
 
Член од
18 декември 2005
Мислења
1.356
Поени од реакции
165
najmnogu go sakam politicka sociologija a go mrazam institucii i politika na EU-zaradi profesorkata
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
`TENK` напиша:
Najvise sakam fizicko ako moze da se smeta :),a najvise fizika i hemija.Epa kazete za vas :salut:
ја највише римско право, кривично и семејно, а највише меѓународно приватно право и компаративно право. :pos2::pos:
 

DBG

Член од
26 март 2007
Мислења
212
Поени од реакции
6
Психомоторика го обожавам....
 

MkForces

тантара пантара
Член од
25 јануари 2007
Мислења
600
Поени од реакции
19
Мразам Бизнис !!! :nerv::zid::violent1::devil2:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Сакам математика,информатика,англиски,германски а мрзам Македонски(заради проф.),и Хемија зш сум Тапа Џонсон.:tapp:
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.694
Поени од реакции
13.332
Сега кога сум на атхеологија сите предмети ми се топ (исклучок дефендологија)
Во гимназија најомлен ми беше историја, а најтапа логика (професоката не ја биваше)
 

Filip89

Македоникус
Член од
1 март 2007
Мислења
528
Поени од реакции
4
Psihologija mi e omilen a najtapa mi e Matematika
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Porano sakav matematika.Sega dali poradi profesorkata ili poradi mene ne sum tolku zainteresirana.Interesen mi bese i predmetot pravo.
Ne sakam angliski
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.511
Поени од реакции
47.753
Maca напиша:
najmnogu go sakam politicka sociologija a go mrazam institucii i politika na EU-zaradi profesorkata
Па исто за мразење(гад жена) а за сакање не знам мене овој ми е мутен некако.
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Сакам Математика(како предмет) и Англиски(поради што многу го сакам јазикот,а наставничката направи уште повеќе да го засакам),досадни ми се Историја(знам дека е идиотско,ама воопшто не ме интересира кој со кого се борел и како живеел во минатото) и Македонски(поради наставникот,подосаден наставник здравје),ги мразам Хемија(поради предметот) и Француски(поради наставничката,како и јазикот ми е лигав,неразбирлив(извинение до сите што сакат француски)....)
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
сакам италијански и англиски... уствари многу ги сакам :) и математика сакам ама професорицана мноогу ме нервират така да почна да ме нервира математикава :) а... и француски... најубав јазик (иако е тежок за мене е мноогу убав) :)
а мразам филозофија и историја (не заради нешо друго, интересна е, ама никогаш не ми се погоди асолен професор шо ќе ме натерат да сакам историја) и такаа :mutava:
П.С. Сите други предмети ги сакам (ама овие малце појќе)... и тие шо ми се сега и тие од претходните години :))
 

Black Rose

дете на цвеќето
Член од
12 февруари 2007
Мислења
1.972
Поени од реакции
38
Сакам ликовно, англиски, хемија.........
Мразам математика, географија, социологија......
 
Член од
17 март 2005
Мислења
11.493
Поени од реакции
1.585
Maca напиша:
najmnogu go sakam politicka sociologija a go mrazam institucii i politika na EU-zaradi profesorkata
Zar voopshto postoi takov premet za EU institucii i POLITIKA ?!? :shok:

Shto se nema da izmislat namesto poraneshniot marksizam i ONO.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom