Кој мобилен е подобар

Кој е најдобар


  • Вкупно гласачи
    210
Член од
13 март 2005
Мислења
15
Поени од реакции
3
n00b напиша:
desert_fox напиша:
Ќе рече некој дека сум старомоден, ама ако си најдам пак ваков ќе си купам. Нокиа 7110 илити matrix. Само ќе му додадам боља батерија (12 дена трае). Почна да заглупуе. И јас не сум за камери и останати accesories. Добра меморија за у именик, организер со календар и нормално добра мрежа. Предлог со што да го сменам (мислам модел на нокиа а не каков). Поздрав :D
Ко што знам јас матрикс тие 8110 и го имам дома :) така за урнек ми стои го носев до пред некое време кога немав мобилен и му ја ебав антената :) сеа е крива хахах :)

а за тоа дека не го нашле имаш право. Финтава е што нашава полиција сукс
http://www.gadgetcentral.com/matrix_phone.htm
me zamislivte i proveriv , poglednete na sajtov koj e matrix telefon. Inaku ne kazav deka e matrix za da se falam :P tuku da doobjasnam koj e modelot. Ovoj model besse u prviot matrix, poglednete go filmot i kje vidite ( najubavo u trejlerot se gleda)
nikki , iako i ovoj e sladok i ima vibracii malku e kjoslest pa ne e sperimemtiraj so nego :lol:
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Кога сме веќе кај Nikki ја би и предложил Нокиа 6210 или 6310 :wink:
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
натуш напиша:
антена и по брза вибрација :lol:
Што ќе ти антена? Ти со антената да не се задоволуваш??? Има квантитет телефонот, а за побрзи вибрации ќе се ангажираж малце повеќе со раката :oops: 8) :oops:
 
Член од
2 март 2005
Мислења
499
Поени од реакции
1
hiihahiahia shto ne mu fali :)

za zadovoluvanje stavrno vi kazuvam od onie nokia starine kko cigla so se masakar ke se prafite;)
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Nikki напиша:
hiihahiahia shto ne mu fali :)

za zadovoluvanje stavrno vi kazuvam od onie nokia starine kko cigla so se masakar ke se prafite;)
Е Nikki во тој случај не може да ви помогне телефон :lol:
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
571
Поени од реакции
8
Nikki напиша:
ja majkata sakas da me prafis kofa?:)))
Никки ко за тебе една 3330 за задоволување е измислен какви вибрации има :), него овој 6230 ич не е за фрлање :)
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
n00b напиша:
него овој 6230 ич не е за фрлање :)
Абе добар телефон, али мали димензии нели Ники ??? Стај таму 6600 или 6630 или 6650
Не се силиконски, али ке завршат работа :lol: 8) :lol:

Види го што е сладок овој
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
3
Поени од реакции
0
Abe mobilen e da sluzi kako mobilen a ne kako Vibrator :)
nemoj molim ti se :)))
Nikki sakash da ti podaram Vibrator ?:) :D
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Nikki напиша:
ako dobro vabrira davaj goooooooooo
Е не знам дали добро вибрира, али користеше ваков телефон другар ми па ќе го прашам :lol: 8) :lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom