Кој маж/жена е забранет/а?

Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.451
Поени од реакции
68.695
1.Некоја која е во врска
2.Блиска роднина (не се сметаат трети братучетки:pos2:)
3. НАЈЗАБРАНЕТА- Бивша на другар, или пак некоја за која сум знаел дека многу ја сака:smir:
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
Гад дем ит, уанс ју гоу блек муабетот? Хахахаха
п.с. Верувај, ако бившиот и е црн, има големи шанси и да сакаш да не можеш.. Кхм, кхм... :))
Не мислев на секс, ама пак и тоа, неможам да се донасмеам сега:kesa:.... Да неможеш, хммммм кај такви девојки тешко дека некој неможе!
Дури и жал ми е некако за нејзе, шознам, имам потреба да и изразам сочуство.....
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Да би ми сметало, сепак годините се во прашање. :smir:
Да, сфативме дека годините биле во прашање, али совршено глуп аргумент. Прво и основно, не можеш да генерализираш и да калкулираш со години, кога секој човек е приказна за себе и секој човек е на различен степен на созревање и однесување на различни години. Сакаш да кажеш дека сите машки кои имаат 4 години повеќе од тебе се исти и фиктивно повеќе ти одговараат од оние што имаат 5 години повеќе од тебе? :uvo: Посебно кога се работи за вака мала разлика во години како оваа и ако се земе предвид подоцното созревање на машките...
 

Lady Gaga*

«3 Him!
Член од
4 јануари 2010
Мислења
293
Поени од реакции
19
Да, сфативме дека годините биле во прашање, али совршено глуп аргумент. Прво и основно, не можеш да генерализираш и да калкулираш со години, кога секој човек е приказна за себе и секој човек е на различен степен на созревање и однесување на различни години. Сакаш да кажеш дека сите машки кои имаат 4 години повеќе од тебе се исти и фиктивно повеќе ти одговараат од оние што имаат 5 години повеќе од тебе? :uvo: Посебно кога се работи за вака мала разлика во години како оваа и ако се земе предвид подоцното созревање на машките...
Не реков дека ми одговараат машки што се поголеми 4години од мене или пак 5. Јас си реков дека мене ми смета да е голема разликата. А сега тебе ако не ти смета тоа .. не некој друг му смета . :toe: :wink:
 
Член од
30 декември 2008
Мислења
212
Поени од реакции
12
1.Роднина
2.Невина
3.Ружна(ама пијан,некад проаѓаат:toe:)
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Не мислев на секс, ама пак и тоа, неможам да се донасмеам сега:kesa:.... Да неможеш, хммммм кај такви девојки тешко дека некој неможе!
Дури и жал ми е некако за нејзе, шознам, имам потреба да и изразам сочуство.....

Имам една другарка што е веќе 3 години со истиот црнец :)) Догодина ќе почнат и заедно да живеат.
Стварно, каква лесна, лесна девојка е таа!
 

ZoraNaSlobodata

Чоечко суштество
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.736
Поени од реакции
111
Имам една другарка што е веќе 3 години со истиот црнец :)) Догодина ќе почнат и заедно да живеат.
Стварно, каква лесна, лесна девојка е таа!
И шо ако е ?
 
L

Liberation

Гостин
-ако е во врска;
-ако е другар на друг другар;
-ако е бивш на мој бивш :wink:
 

Sweetheart<3

Unstopable..
Член од
7 јануари 2010
Мислења
39
Поени од реакции
1
Лицемер
Роднина
Лажго
Пичкар
бивш на другарка
бивш на роднина
и итн ме мрзи да ги напишам
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
И шо ако е ?
Па ништо де, ја потврдувам теоријата на момакот, дека она е по дифол лесна цура и нема со кој не би била, поради тоа што, нели така - веќе легнала со црнец.
 

ZoraNaSlobodata

Чоечко суштество
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.736
Поени од реакции
111
Па ништо де, ја потврдувам теоријата на момакот, дека она е по дифол лесна цура и нема со кој не би била, поради тоа што, нели така - веќе легнала со црнец.
Aaa :smir:
 
А

Антоние

Гостин
1. Членови од фамилијата (очигледно)
2. Комшики
3. Колешки
4. Шанкерката (затоа што несакам да си ги заебам пијалоците)
5. Цимерки

Сум имал проблеми со сите овие категории (освен со првата:kesa:), едноставно предизвикува непотребна драма. Не сери кај што јадеш, златна изрека.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom