Кој клуб има најдобар напад?

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Манчестер Јунајтед

Руни Тевез Роналдо
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.701
Поени од реакции
9.375
Манчестер Јунајтед

Триото Ронадо,Тевез и Руни ќе прави ршум и наредниве сезони:helou:
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Јувентус.:pipi:
Амаури-Трезеге-Дел Пиеро-Јакинта:vozbud:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Видете кој има постиганто и кој напад постигнува најмногу голови па ќе видите кој има најдобар напад. Многу е лесен одговорот. Манчестер Јунајтед :helou:
 
Член од
10 јуни 2008
Мислења
30
Поени од реакции
0
Man Utd nema poke da ima GOLEMO TRIO oti C. Ronaldo ke odi vo R.Madrid. Taka da za 2008/2009 najdobar napad ke ima R.Madrid.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.356
Поени од реакции
16.547
Man Utd nema poke da ima GOLEMO TRIO oti C. Ronaldo ke odi vo R.Madrid. Taka da za 2008/2009 najdobar napad ke ima R.Madrid.
Опа уште еден агент и "најдобар" пријател на Роналдо кој има ексклузивни информации во врска со шпекулациите за трансферот на Кристијано Роналдо во Реал Мадрид.
 

Арамбаша

One name, One love Macedonia
Член од
2 јуни 2008
Мислења
309
Поени од реакции
11
Баерн според мене...
Подолски Тони Клосе
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Опа уште еден агент и "најдобар" пријател на Роналдо кој има ексклузивни информации во врска со шпекулациите за трансферот на Кристијано Роналдо во Реал Мадрид.
Грешка си, не му е "најдобар" пријател на Роналдо туку на Надал, тој му кажал за ова :pos2::pos2::pos2:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
Како што тргнала работава секој гласа за својот тим.Ако е така, најдобар напад има тимот од маалото кај баба ми.Кога и да играме ршум правиме:)

Луѓе бидете реални.Сега ќе се јави некој навивач на Брегалница Краун(ако постои уште клубов) и ќе рече тие и тие се најдобрите.Лани постигнаа 5 гола!
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Како што тргнала работава секој гласа за својот тим.Ако е така, најдобар напад има тимот од маалото кај баба ми.Кога и да играме ршум правиме:)

Луѓе бидете реални.Сега ќе се јави некој навивач на Брегалница Краун(ако постои уште клубов) и ќе рече тие и тие се најдобрите.Лани постигнаа 5 гола!
Затоа кажава јас, нека погледнат малку статистика, нека видат кој имаше лани најдобар напад и најдобра одбрана.
Под најдобар напад сметам тие двајца или тројца наброени, кога ќе му се соберат головите да се најдобри и најефикасни во Европа. А не според имињата, имињата не играат фудбал:tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom