Кој и зошто ја присвојува Мара Бунева

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
ТКОЗСНГИВРМ

Таен Кајганашки Одред За Спречување На Големобугарски Испади Во Република Македонија
 
N

n/a

Гостин
Onoj `drugar mi` torbalan sto ne dojde...toa mi e mnogu muka pravo da vi kazam.
Sakav jas da go `plivam` kako som u Vardar...
Ajde torbo...plivaj torbo...ne,ne,ne...greska...mnogu rano iskacas po vazduh...gnjuri uste torbo sega ti si som...
Ali ne dojde...nema srece...:toe: ...drugar mi e on i koga sum tazen jas i on odma socuvstvuva...:toe: ...i za toa ne dojde.
Ama kako i da e i koga i da e...jas sum resil da go plivam kako som nego-i ke go plivam.:vozbud:
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Офтопик: Царе, дај стисни Shift+Alt.:pos:
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Пичку матер смрзнавме од 11.55 (пошто нели сите двобои на пладне се бијат), ама бугари нема?! :toe: Нема везе, ние отпоздравивме... :salut:
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Пичку матер смрзнавме од 11.55 (пошто нели сите двобои на пладне се бијат), ама бугари нема?! :toe: Нема везе, ние отпоздравивме... :salut:
Mинаха години без да те забравам ас... ЧАКАМ ТЕ ДА ДОЈДЕШ, чакам те с'с бујна страст.... Споменот за тебе никогаш ште не угасне, години ште минат, маката ште ми порасне....


Се гледаме во Рожен :pipi:
 
Член од
25 октомври 2007
Мислења
1.583
Поени од реакции
89
Mинаха години без да те забравам ас... ЧАКАМ ТЕ ДА ДОЈДЕШ, чакам те с'с бујна страст.... Споменот за тебе никогаш ште не угасне, години ште минат, маката ште ми порасне....


Се гледаме во Рожен :pipi:
Абе ќе ја земат сликата Бугарите од форумот, ќе ја стават во весник и ќе напишат дека Македонските Срби ги чекаа Бугарските интелектуалци да ги тепаат. И дека истите ги мелтреатираат Македонските Бугари. :vozbud:
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Абе ќе ја земат сликата Бугарите од форумот, ќе ја стават во весник и ќе напишат дека Македонските Срби ги чекаа Бугарските интелектуалци да ги тепаат. И дека истите ги мелтреатираат Македонските Бугари. :vozbud:
Боли ме ту-ки за нив :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.179
Поени од реакции
34.376
Абе ќе ја земат сликата Бугарите од форумот, ќе ја стават во весник и ќе напишат дека Македонските Срби ги чекаа Бугарските интелектуалци да ги тепаат. И дека истите ги мелтреатираат Македонските Бугари. :vozbud:
Њама бе момчета.
Немаше бугарчета. Страв вари грав.
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
96
Поени од реакции
5
Kај ќе има бе. Татарска работа еднаш идиме, ние одбор за пречек, тие другпат хехехехеехехехе
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Ама ние не ги чекавме да ги тепаме... ние сакавме интелектуална расправа, така наречена дуел, или двобој (значи две бои, црвена нашата и зелена нивната), за да им докажеме дека во Скопје се слават Македонски луѓе, херои, или обични продавачи на патлиџан. Кој шо сака да слави, не се мешам јас. Ама никој не дојде. Освен уште пар групи македонци, ама со нив шо да дебатирам? Све се сложуеме. Скоро, само за цената на патлиџанот дали треба уште да паѓа или не... :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom