Кој е најдобар CS клан во Македонија?

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
На [i.r.b] само почит му давам на Марио . Некогаш влага на серверов со ник: [i.r.b]x3m kid** Го имам многу пати јадено од него :P Ама тоа е кога играш со ботови у тим :kesa:
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.747
Поени од реакции
9.765
Shorty напиша:
На [i.r.b] само почит му давам на Марио . Некогаш влага на серверов со ник: [i.r.b]x3m kid** Го имам многу пати јадено од него :P Ама тоа е кога играш со ботови у тим :kesa:
ЛОЛ не ме смеј аман. Марио те истресе еднаш кој губи 1в1 не знаеше кај да се обратиш :tapp: А инаку стварно братот е ѕвер, како го игра тоа дефендерот...
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
G@rfielD напиша:
ЛОЛ не ме смеј аман. Марио те истресе еднаш кој губи 1в1 не знаеше кај да се обратиш :tapp: А инаку стварно братот е ѕвер, како го игра тоа дефендерот...
Никогаш не сум играл 1в1 против Марио... не лажи... Само 2вс2
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.747
Поени од реакции
9.765
Shorty напиша:
Никогаш не сум играл 1в1 против Марио... не лажи... Само 2вс2
А кој бот играше од кај тебе? ако може да прашам :)
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
G@rfielD напиша:
А кој бот играше од кај тебе? ако може да прашам :)
Зимееееееееееееен на серверов познат како Raperce . И на форумот е регистриран како Raperce
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.747
Поени од реакции
9.765
Shorty напиша:
Зимееееееееееееен на серверов познат како Raperce . И на форумот е регистриран како Raperce
ахахахаха ок простено ти е, вистина со бот си играл :cuc:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Поштено да правиме муабет , не сум у кгн клан ама момците стварно се покажуваат у добро светло , мислам некој клан досега шо ги тепал освен овој на ХоРрор и тоа еднаш .. Секоја почит на момците за одредено време ке станат уште подобри
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
41
Поени од реакции
0
pa gi nemam do sea videno kako igraat kgn ako moze da ostavat IP adress da gi gledam,pa da vidime a ako sakaat i moze da zakazeme partija za kgn vs pR.
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.400
Поени од реакции
30
IvAn - bad_boy напиша:
pa gi nemam do sea videno kako igraat kgn ako moze da ostavat IP adress da gi gledam,pa da vidime a ako sakaat i moze da zakazeme partija za kgn vs pR.
Оди на на кгн клан темата ке видаш има многу демоа каде што мозеш да гледаш а вие од пР ке заказете и мозе да играме ама тоа не на оваа тема.
 
Член од
10 мај 2007
Мислења
107
Поени од реакции
0
ne se kgn. najdobri ? btw iso & garfi mario ti e ka bot na medium :D
 
Член од
27 март 2007
Мислења
584
Поени од реакции
37
hmmm... bot nemoes da sporedues so igrac zatoasto mn e razlicen nacinot na igra na koj botovite igraat so onoj na koj nie igrame... tukuu...
Im davam edno bravo na kgn bidejki stvarno za kratko vreme napraija extra rezultati...
Inaku sega za sega SimpleX - GaminG
 
Член од
10 мај 2007
Мислења
107
Поени од реакции
0
nema bolji ja sam najbolji loool :D:D:D:D :sport1:


abe kbg sa najjaki .. ne za drugo zas iso i garfi igraa tamu :eek:lee:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom