Кој е најдобар CS клан во Македонија?

Зрното

Еден е Зизу.
Член од
17 септември 2007
Мислења
1.526
Поени од реакции
634
taka nesto :P ali sepak mislam Simplex se najaki posto nikoj clan nema napraeno za mkd kolku drugive so imaat :D p.s : nemale sansi drugive ne za drugo :PP
 
А

Ајсшутер

Гостин
RobbbiNNN е звер го знам од Велес за 2-3 години може ке биде и еден врвен играч.
Најдобар е
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
2
Поени од реакции
0
А зашо тресете бе? dS треба леб да јадат за да ја достигнат славата на SimpleX во Македонија...се кладиме дека dS ќе се посерат на Мастеров?,а иначе SimpleX полека но сигурно се распаѓа

Pta продаде се и не игра веќе кантер хехехеххееххе отиде по мојте стапки


nemoj_taka:helou:
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
А зашо тресете бе? dS треба леб да јадат за да ја достигнат славата на SimpleX во Македонија...се кладиме дека dS ќе се посерат на Мастеров?,а иначе SimpleX полека но сигурно се распаѓа

Pta продаде се и не игра веќе кантер хехехеххееххе отиде по мојте стапки


nemoj_taka:helou:
Остануваат тогаш GC, старата гарда која игра за Ентернет, и кој друг? Никој. Гејмерската сцена на Македонија ќе се распадне....
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.541
Поени од реакции
33.749
Грешка си

Тука е и wlw (we love weed) :pos2:

Не се секирајте.. ке почнат да излагаат нови тимови.. само ке им треба година-две да се извежбаат ко тим.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
А зашо тресете бе? dS треба леб да јадат за да ја достигнат славата на SimpleX во Македонија...се кладиме дека dS ќе се посерат на Мастеров?,а иначе SimpleX полека но сигурно се распаѓа

Pta продаде се и не игра веќе кантер хехехеххееххе отиде по мојте стапки


nemoj_taka:helou:
а вие нема да правите со eon нешто , мислев го обновивте повторно !?
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
2
Поени од реакции
0
а вие нема да правите со eon нешто , мислев го обновивте повторно !?
eon има да работи уште пуно хаха за да стигне до SimpleX..ех на времето кога игравме кај шпики што убаво беше а? јбг:wink:
 

GoGo*

LSS
Член од
10 јуни 2008
Мислења
564
Поени од реакции
18
Spored mene vo makedonija najdobri se dS - darkside,bidejki lom gi napravija na simpleX :wink:
 
Член од
15 август 2007
Мислења
13
Поени од реакции
8
аф мф тф.... итн.. џабе кажувате некои си кланови... ThL и Simplex се најдобри во Македонија и нема подобри од нив.
 
Член од
6 април 2008
Мислења
9
Поени од реакции
0
GC , sX , dS , afi , eon , ultimate , digitalMIND , PFT , blackeagle , HoT-IcE
 

BUCH

---
Член од
4 мај 2008
Мислења
616
Поени од реакции
20
|Ka KlAN| So awp se zverovi nema so:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom