Кој е најдобар CS клан во Македонија?

Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
Заврши турнирот ентернет .
гг dS , тие го зедоја , најмногу сум разочаран од сХ и GC , а најдобар успех според мене nK so 4тото место.Се покажа дека сХ треба да вежба со новиот тим , шо значи дека оваа година ке биде јако на qWCG :)
 

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349
Заврши турнирот ентернет .
гг dS , тие го зедоја , најмногу сум разочаран од сХ и GC , а најдобар успех според мене nK so 4тото место.Се покажа дека сХ треба да вежба со новиот тим , шо значи дека оваа година ке биде јако на qWCG :)
koj nov tim ? :) zemaa igrac 3 dena pred turnirot
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
koj nov tim ? :) zemaa igrac 3 dena pred turnirot
Па со автоматското земање на нов играч (ko1ev) , не се стариот тим , туку се нов ^^ :)
бтв два шо се случи со Пта бе , ти мора да знаеш , слушнав другар си бил најдобар со зеро :)
 

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349
Па со автоматското земање на нов играч (ko1ev) , не се стариот тим , туку се нов ^^ :)
бтв два шо се случи со Пта бе , ти мора да знаеш , слушнав другар си бил најдобар со зеро :)
:pos2::pos2: ne najdobar :) ne igra veke cs neznam moze ke se vrati
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Не ми се верува каков пораз доживеаа Симпле`Х . дС ги елиминираа во полуфинале . Инаку во дС Играше 12 Годишно дете .. Незнам дали стигаше до тастатура детето а им ги искинаа задниците . Истото дете доби и награда за најмал учесник :)
 

Wolver1nE

Ај лав пуси
Член од
31 јануари 2008
Мислења
528
Поени од реакции
46
13* годишно :) Робин...... Партал прави го знам лично :)
 
Член од
29 јуни 2008
Мислења
3
Поени од реакции
0
mmmmm.. dS se znae, na enternet eventot izglea samo e-on se pokazaa kako dostojni protivnici, FTW braka...najbolji ste [dS]
 
Член од
30 мај 2007
Мислења
399
Поени од реакции
1
simplex ako izgubija ke vidite ke se vratat u forma
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
Не ми се верува каков пораз доживеаа Симпле`Х . дС ги елиминираа во полуфинале . Инаку во дС Играше 12 Годишно дете .. Незнам дали стигаше до тастатура детето а им ги искинаа задниците . Истото дете доби и награда за најмал учесник :)
За најмал, но и за најдобар. :)

Барем тоа глеав на тв ... :pipi:
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
Значи Дс сеа е најјак клан у мкд??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom