Кој е најдобар клан на Кајгана CS серверите?

Red

41M847
Член од
10 јуни 2007
Мислења
388
Поени од реакции
6
Единствено сајборг ( Марио ) нема нет дома им пс ама нема нет ваљда оваа недела ќе му стават ама дури и после нема да бидеме постојани на кгн серверите и остали нонстим сервери ќе продужиме на стим лиги и турнири...
 
Член од
10 мај 2007
Мислења
107
Поени од реакции
0
So ogled deka nikoas ne smo igrale vs kgn so kiss , woobex i gamemaster ..

od dosegashnite cw`s kgn sa bolji od nas .. :)

a na serverov .. pa kgn mislim , pogotovo koj im e u sostav dare (sBepoT)
 
Член од
1 септември 2007
Мислења
375
Поени од реакции
0
abe onja high weapons gi rasturifmo 16 3 i vikaa oni bile vtori.... pfff... kako ne im e sram da lza na javen forum eeeej.... :D
inaku kgn. , nie , 19 , lgx
tia bi bile edni od najdobrite
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
abe onja high weapons gi rasturifmo 16 3 i vikaa oni bile vtori.... pfff... kako ne im e sram da lza na javen forum eeeej.... :D
inaku kgn. , nie , 19 , lgx
tia bi bile edni od najdobrite
:pos: па.. . незнам... не сме играле cw's мноугу.. само имаме добри поединци :pos2: ( демек ) :pos2: иначе сакам со цсв една за фан
 
Член од
1 септември 2007
Мислења
375
Поени од реакции
0
eheheh no problem be srce! :D
kazi samo koga i kade i ce se dogovorime... da s enadevame deka ce ispadne neshto.. zash sea i od shkolo smo malce rastereteni....
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
мислам и зад лан да играте со кгн пак ви е исто..:pos2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
:pos2: :pos2: kgn sakate ili mislite deka pak so cit ke bideme :pos2: :pos2:
да да ќе ти се исполни желбата еве утре Fogler,alaK,sativa со автобус ќе дојдат мислам дека ѕВероТ тргна вчера , а мето и гарфилд со такси ќе дојдат и ќе се соберат некако :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
не бе авионски е организирано пер не лажи.
МоД се јаки.. . ама темата е за најјак клан на кајгана цс серверите.. . а од мод не играт сите на кајгана само буги и г@д колку шо сам забележил.. . така да со 2 поединци ништо не се прави...

и bugi сигурно мислеше со кгн тие од мкд шо се :smir:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
не бе авионски е организирано пер не лажи.
МоД се јаки.. . ама темата е за најјак клан на кајгана цс серверите.. . а од мод не играт сите на кајгана само буги и г@д колку шо сам забележил.. . така да со 2 поединци ништо не се прави...

и bugi сигурно мислеше со кгн тие од мкд шо се :smir:
знам бе пер ама МеТо е од Струмица , Гарфилд од тетово , ЖИЛЕ од прилеп и како ќе се собира ја незнам:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom