Кој е најдобар клан на Кајгана CS серверите?

word

Експресија...
Член од
2 октомври 2007
Мислења
298
Поени од реакции
3
kGn е најдобар клан од сите кланови на кајгана и на CS серверите.

KGN-KAJGANA THE BEST!
 
Член од
12 март 2008
Мислења
145
Поени од реакции
7
vcera se igrase MoD vs tfl (de_dust2) 16-5 i (de_nuke) 16-13 i ni napravija slay na cel tim 2 rundi :toe: NOOBS:pos2:
 

Зрното

Еден е Зизу.
Член од
17 септември 2007
Мислења
1.526
Поени од реакции
634
vcera se igrase MoD vs tfl (de_dust2) 16-5 i (de_nuke) 16-13 i ni napravija slay na cel tim 2 rundi :toe: NOOBS:pos2:
more nemoj da ne stramite na kgn forum :pipi:
p.s : pomalce zboruvaj na say na hltv se se gleda
p.s1 : kazi ama zosto vi naprajFme 2 pati .... zosto vie napravivte nesto so ne e dozvoleno 2 pati .. ama kazi so toa samo noobs na public go prava
p.s2 : ni vika po wcg da igrame pravila a zabraneti rabot prava .. sepak GG kje beshe da ne pocnaFte mnogu da se krevate :back::smir:
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
haha 16-4 ve dupnaFme
nemash pravo da komentirash protiF nas :back::baeh::pusk:
Сигурно си ги исфарбал ѕидовите ка не победивте на турнирот. Аман бе до кога пациенти ќе си останете... детството и невиноста ќе ја оставите на кантер и пак ботови ќе си останете. Трагедија... :( Плачипички
 

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
Name : KAJGANA
:eek:lee::eek:lee:
Tag : kGn
:eek:lee::eek:lee:
kajgana the best clan :) :aplauz:

:pos::pos::pos::pos:
 
А

Ајсшутер

Гостин
pak kje recam prasaj gi ili neka si kaza zosto SLAY ! p.s : pisi mu na master da igrame so vas pak SAMO nemoj MIX da se sobirate again
:vozbud: Кога сакате ке играме бе пак,и не бевне микс,сите што бевне таму немаме кланови,ептен некој ако сака се собираме за Кланска иначе не сме во тим.

Пиши ми на davitkovski_martin@hotmail.com кога ке сакате пак.
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
21
Поени од реакции
0
hmmm pa dobro aj kazi so nedozvoleno napraivme???drugo aj toa nie ne zborevme zaradi toa gleas pak i posle sve tepavme...jas ne se zamaram samo uste ne mozam da si objasnam kako glock me ubi koa bev kacen gore na nuke na toa limot???kire bese nadvor samo so ve vide glock mi zalepi glava preku 3 dzida pa posle me ubi u telo....stvarno neznam....baska so fora bese toa ke isklucime sxe poso nofear ne moze da igra mislam seedno ama pak.....nvm ne se zamaram da se karam ili objasnuvam
 
Член од
12 јануари 2008
Мислења
147
Поени од реакции
1
hmmm pa dobro aj kazi so nedozvoleno napraivme???drugo aj toa nie ne zborevme zaradi toa gleas pak i posle sve tepavme...jas ne se zamaram samo uste ne mozam da si objasnam kako glock me ubi koa bev kacen gore na nuke na toa limot???kire bese nadvor samo so ve vide glock mi zalepi glava preku 3 dzida pa posle me ubi u telo....stvarno neznam....baska so fora bese toa ke isklucime sxe poso nofear ne moze da igra mislam seedno ama pak.....nvm ne se zamaram da se karam ili objasnuvam
mislea deka nema da primetime deka nema da izgasat sxe,hahahahah abe tfl be tfl...trening za vas samo i nades
 
Член од
12 март 2008
Мислења
145
Поени од реакции
7
tfl gi tepavte ygs 16-0 ili 16-1 ajde denes igrajte so niv ja ke igram za niv
 

Зрното

Еден е Зизу.
Член од
17 септември 2007
Мислења
1.526
Поени од реакции
634
hmmm pa dobro aj kazi so nedozvoleno napraivme???drugo aj toa nie ne zborevme zaradi toa gleas pak i posle sve tepavme...jas ne se zamaram samo uste ne mozam da si objasnam kako glock me ubi koa bev kacen gore na nuke na toa limot???kire bese nadvor samo so ve vide glock mi zalepi glava preku 3 dzida pa posle me ubi u telo....stvarno neznam....baska so fora bese toa ke isklucime sxe poso nofear ne moze da igra mislam seedno ama pak.....nvm ne se zamaram da se karam ili objasnuvam
dojdi nekoj den na kgn da se dogovorime na msn .. vikni admin neka pusti nuke i kje vidish 3od3 kje ti tepam tuka i kje ja otkrijash golemata tanja ..
a inache nedozvoleno napraviFte ... od Radio dolu na pokriF gore se kacuvaFte a nie skali i vrata cuvame .. i ti od zad nas 3ca ne redish (toa 2 pati go naprajFte) 2 slays ..
p.s : nikoj ne se kara si prajme sportski muabet
 

Kajgana Shop

На врв Bottom