Кој е најдобар клан на Кајгана CS серверите?

Член од
4 јули 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
za mene najdobar klan e "KGN"

za mene najdobar klan e "KGN"
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
ygs se kladam deka ke ve tepaat na cw vo sto sakas!!
jacky toa e tocno tfl propadnata investicija xD
немој не се клади толку
Буги , стар читер xD Римембр tfl 16-14 MoD , гледам печи уште од порано :helou:
 

Зрното

Еден е Зизу.
Член од
17 септември 2007
Мислења
1.526
Поени од реакции
634
ah to za porano .. gledaj sea ne otepaja :D mislam deka e DOSTA ? a ? skype marko_glock .. 24h online mwa
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
Море ке му кажев не отепаја да не ми се сјебеше нетот :pos2:
Не озбилно , немаме ние добри услови , насекое му пага нет на некој и такви срања.Тие убо си пра , од ентернет/инсомниа ЛАН си играат не исплескаја , за тоа алал да му е , на условите во кој играат , и АЈ СЕГА ДОСТА :smir:
 

Зрното

Еден е Зизу.
Член од
17 септември 2007
Мислења
1.526
Поени од реакции
634
saka da kazi za TFL da ne prajte muabet :smir: samo stram mu e :D:pipi:
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
92
Поени од реакции
4
Гледам што е наслов и убаво дискутираме за клановите на Кајгана. Што е тука нејасно?
se e jasno si kaza so imase a ne na sekoj post se protiv tfl decko ubavo kaza ne zabeguvajte od tema a ti so pisa pak tfl ke se zalat grcevi ne znam so.I naslovot e koj e najdobar klan pa taka da nie ne sme najdobar i ne ne mesajte poveke zborete za tie so se najdobri ajt
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.276
Поени од реакции
1.494
Вака сеа, кога ќе се појават два различни ставови тогаш истите треба да се одбранат. Јас си го бранам својот став во врска со вас, вие браните си го истиот. Тоа е и форумот, дискутирање/полемизирање во врска со нашите мислења.
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
92
Поени од реакции
4
Вака сеа, кога ќе се појават два различни ставови тогаш истите треба да се одбранат. Јас си го бранам својот став во врска со вас, вие браните си го истиот. Тоа е и форумот, дискутирање/полемизирање во врска со нашите мислења.
U pravo si , si go branis tvojot stav btw ostavete go tfl na mira posto e najslab klan na kgn ok site ste pojaki aj se psst ne ne zamarajte ve tepavme ne znam so i takvi raboti ajt bb
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.026
Поени од реакции
32.602
Koj e за жесток пијалок? :smir:

Само да се карате.. тфл, имате победи.. мод, ги тепавте на тфл.. бигинер не биди насилен.. лесно е зад монитор, Буги не е читер... за пола од вас е про, ygs не се само public owners - дој тепај ги лан.

Толку.. wow, голема мистерија бил кајгана серверот бе (=
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
Koj e за жесток пијалок? :smir:

Само да се карате.. тфл, имате победи.. мод, ги тепавте на тфл.. бигинер не биди насилен.. лесно е зад монитор, Буги не е читер... за пола од вас е про, ygs не се само public owners - дој тепај ги лан.

Толку.. wow, голема мистерија бил кајгана серверот бе (=
Столе , не реков дека е , туку дека има демо каде што беше , второ , против угс не кажувај ЛАН да ги тепатме пошто ни ние не бевме ЛАН , затоа исти услови имаме ... најдобар клан кгн , потоа има неколку изедначени до некаде на серверот , е тоа е правата мистерија на кгн :)
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Брее тие TFL значи најдобри се. Ајде have a cookie. :pos2:
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
92
Поени од реакции
4
Koj e за жесток пијалок? :smir:

Само да се карате.. тфл, имате победи.. мод, ги тепавте на тфл.. бигинер не биди насилен.. лесно е зад монитор, Буги не е читер... за пола од вас е про, ygs не се само public owners - дој тепај ги лан.

Толку.. wow, голема мистерија бил кајгана серверот бе (=
MA so saka neka bide ako e citer jas vikam si se snasol ne e taa moja rabota ima admini neka gledaat , a za nasilen jas ne gledam da e nekoj nasilen tuka .
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
1.446
Поени од реакции
10
Абе тфл, не го сфакате уште нашиот клан.. упс шо се мачам кој ме знае.
Барем не сме такви к*рнази како вас, абе Про сте нема што.
Не тепавте и крај ајде подобри сте, океј е сега? damn bots
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
92
Поени од реакции
4
Абе тфл, не го сфакате уште нашиот клан.. упс шо се мачам кој ме знае.
Барем не сме такви к*рнази како вас, абе Про сте нема што.
Не тепавте и крај ајде подобри сте, океј е сега? damn bots
Nikoj ne rece deka sme pro i deka sme podobri od vas . ve tepavme da , ali ne znaci deka sme podobri od vas , a jack ke te zamolam da ne se zaletuvas mnogu da se raspravame za gluposti a posebno NoFear od mojot klan ne bidete glupi posto nekoj Bugii napisal eden post i sea nie ke se raspravame za gluposti.BtW kako so znam igrame za zabava a ne ke igrame 1 cw za da ima posle tema za sto da se rasprava na forum.I gledajte da pravete sobiranki kaj ke ima da se zbereme da se ispukame , pijancime a posle ako ima i nekoja zena a ne samo da se karame ajt sea :helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom