Кој е најдобар клан на Кајгана CS серверите?

sickjoce

Ненормален
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.231
Поени од реакции
337
Mnogu push davate...na kGn se razbira kGn se najdobri za aGs ne komentiram deka samo tag nosat deckite za turnirot a potoa veke ne se klan...LGX taka gi butate ke gubat od 1/2 od klanovite on serverof r3 dobri se ali ne se bas sjajni za tfl tuka nekade so r3 se butkame :D
a da zaboraif VIP ne sum gi gledal kako igrat mnogu vreme a ako igrat bez goko tesko niv..
 
Член од
19 април 2008
Мислења
154
Поени од реакции
2
Mnogu push davate...na kGn se razbira kGn se najdobri za aGs ne komentiram deka samo tag nosat deckite za turnirot a potoa veke ne se klan...LGX taka gi butate ke gubat od 1/2 od klanovite on serverof r3 dobri se ali ne se bas sjajni za tfl tuka nekade so r3 se butkame :D
a da zaboraif VIP ne sum gi gledal kako igrat mnogu vreme a ako igrat bez goko tesko niv..
sickjoce kazi koa ste ne tepale koa sme bile so first line up??..ne imate tepano 3-4 pati koa igraa 2-3 igraci od vtora postava...igravme zavcera so poln sostav 3-0..hmmm:vozbud:
 
А

Ајсшутер

Гостин
Ке видите здравје наредната година на турнирот ке направам добро тимче па ке видиме
 

sickjoce

Ненормален
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.231
Поени од реакции
337
za vcera ja ne igraf i neznam kako bilo toa imafme 5 cw toj den bevme izmoreni i jas ne igraf ali drugite moraa :D i taka ste gi isplakale :D
 

Зрното

Еден е Зизу.
Член од
17 септември 2007
Мислења
1.526
Поени од реакции
634
sickjoce kazi koa ste ne tepale koa sme bile so first line up??..ne imate tepano 3-4 pati koa igraa 2-3 igraci od vtora postava...igravme zavcera so poln sostav 3-0..hmmm:vozbud:
eh sega se iznakaza ja brat togash ne beF spijan 36 sati .. a vie ko kje vi recime 4ta mapa aa nemozime treba da spijame ...epa ne spijaj i ti 36h pa kje vidime kako e i P.s: toj moj problem a toa sto ve nemame tepano first lineup .. koga ste bile pa za da ve tepame .. kazete koga kje bidite F.Lineup i kje izigrame tolku od ME .A i uste nesto KOJ SAKA neka bidi najak klan na KGN .. nie si igrame za sebe
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
eh sega se iznakaza ja brat togash ne beF spijan 36 sati .. a vie ko kje vi recime 4ta mapa aa nemozime treba da spijame ...epa ne spijaj i ti 36h pa kje vidime kako e i P.s: toj moj problem a toa sto ve nemame tepano first lineup .. koga ste bile pa za da ve tepame .. kazete koga kje bidite F.Lineup i kje izigrame tolku od ME .A i uste nesto KOJ SAKA neka bidi najak klan na KGN .. nie si igrame za sebe
видете сеа детска работа не спиел 36 саати ...кој те натерал да не спиеш ? некој од р3? Мора рачки да наоѓате.....(твоето ми падна во очи немој да мислиш оти имам нешто против тебе ....) :pipi:
Морав да искоментирам не се трпи ова веке :)

И една поговорка за крај : После е*ење нема каење :)
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.617
Поени од реакции
33.994
Mnogu push davate...na kGn se razbira kGn se najdobri za aGs ne komentiram deka samo tag nosat deckite za turnirot a potoa veke ne se klan...LGX taka gi butate ke gubat od 1/2 od klanovite on serverof r3 dobri se ali ne se bas sjajni za tfl tuka nekade so r3 se butkame :D
a da zaboraif VIP ne sum gi gledal kako igrat mnogu vreme a ako igrat bez goko tesko niv..

Абе sickjoce, мразам да те цитирам ама се ми пагаш у очи.
Така тресаш за онлајн само.. дој некојпат кога се сите админи у x zone па види lgx момците шо прават па говори.

Минатиот турнир беа 2ри.. со кгн ест рамо до рамо. Кај бевте вие.. не постоевте (-
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.165
Поени од реакции
134
Абе sickjoce, мразам да те цитирам ама се ми пагаш у очи.
Така тресаш за онлајн само.. дој некојпат кога се сите админи у x zone па види lgx момците шо прават па говори.

Минатиот турнир беа 2ри.. со кгн ест рамо до рамо. Кај бевте вие.. не постоевте (-
Да не не беше минатиот ? :wink:
i оди www.r3-gaming.mkd.net и види последни цв р3 вс тфл , 3 порази една победа на р3.
Позз
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.617
Поени од реакции
33.994
ja го цитирав за ова:

.LGX taka gi butate ke gubat od 1/2 od klanovite on serverof..
Друго не ми е гајле.. :wink:
цитирајте го киндер не мене, for once..
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
54
Поени од реакции
1
Abe odi r3-gaming.net ama vidi i line up kasap buki gad.Kolku izgubivte posledniot pat koga bevme 1 tim vi teknuva?
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.165
Поени од реакции
134
abe gleaj vo WARS i vidi kolku ste ne tepale ..tolku ti vikam..:smir:
да , губевме порано , со стариот тим , не велам не , но гледај последни 4-5 варс , и после ке зборуваме..:smir:
Ајде вечерва ке играме , соберете 5мина :helou:
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
92
Поени од реакции
4
abe so tolko koj bil podobar tfl ili r3 so ima vrska toa igrame za zabava do 5 sabajle i so ko ve tepavme so ko ne tepavte za sekoj poraz sekoj ke najde nekoja pricina.eve ja ke kazam r3 se podobri so sea, ali pak gubat od nas dali bil prv , vtor ili petti sostav so ima vrska toa.ja mislam oti igrame za zabava i da se druzime
 

Зрното

Еден е Зизу.
Член од
17 септември 2007
Мислења
1.526
Поени од реакции
634
видете сеа детска работа не спиел 36 саати ...кој те натерал да не спиеш ? некој од р3? Мора рачки да наоѓате.....(твоето ми падна во очи немој да мислиш оти имам нешто против тебе ....) :pipi:
Морав да искоментирам не се трпи ова веке :)

И една поговорка за крај : После е*ење нема каење :)
kako be 36h nespienje detska rabota :D pa i K me boli ako izgubiFme ...golema rabota ae SeA KEF STE ? a Punisher ajde neka igra ajde ... zemajte od drugi klanovi igraci ajde... mada faka :D
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
92
Поени од реакции
4
видете сеа детска работа не спиел 36 саати ...кој те натерал да не спиеш ? некој од р3? Мора рачки да наоѓате.....(твоето ми падна во очи немој да мислиш оти имам нешто против тебе ....) :pipi:
Морав да искоментирам не се трпи ова веке :)

И една поговорка за крај : После е*ење нема каење :)
epa vidi i ti sea nikoj ne go nateral da ne spie 36 saati , ali veke koa gledame na toa koj gi nateral r3 da ne igraat so 1st line up (nemoj da mislis deka ti odam kontra samo da te dopolnam :) )
 

Kajgana Shop

На врв Bottom