Кој е најдобар играч на Кајгана CS серверите?

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Сви сте ви ботови!!! Само моето ниво на AI е највисоко (artifical inteligence) (=
 

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
sekoj stai skor jak koa ima sfe botovi na server nikoj ne e poznat nik treba da da ima kao turnir nesto da se igra 2 mapi inferno dust 2 na kgn 1 sfe naj boli da bideme na server posle ke se viduva koj e naj jak proo eve i jas mozam da vikam nema po jak od mene ama pak ne vikam taka znam deka ne e taka :D:pos:
:eek:lee: :eek:lee:
 

word

Експресија...
Член од
2 октомври 2007
Мислења
298
Поени од реакции
3
ygs.jacky ме аресе как игра!Ама jacky може да ви кажи јас сум :locked::smir:
 

Wolver1nE

Ај лав пуси
Член од
31 јануари 2008
Мислења
528
Поени од реакции
46
druze ako pravime muabet za poedinci nema ni eden jak na kajgana forum spored mene HAVOC i ROBINNNNNNNN se momentalno naj jakite vo drzavava deckite se od veles i sarma pravat .steta sto jas prestanav da ja igram
igrata uste od damna ,da ne si davam cena megu top 5 bev bez somnevanje no taa e ne sum ulav da zaglavuvam veke na taa igracka
don't play counter strike or wow or else,make LOVE !!!!!!
Robin за DarkSide што игра? аман бе 11 години има кај го најде него за најдобар во државава, дечкото супер е ама има и појаки...

За најјак од кајгана што се однесува... хмммзз незнам... Тони. И овој естонецов tsumatse, а со Desert јас :pos2: :D
 
Член од
12 јануари 2008
Мислења
147
Поени од реакции
1
Затоа што сум бот ти и мојот пријател dA.crew!!! ме правевте читер ...
Но демо нема ... пшттттттттттттттттт !!!
da tuka e vo pravo ludiot poso i ja bev na server koga go baniraa bez demo...taka da shhhhh:D pozdrav
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
alaK and KaGeBe pro player :D:D
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
2
Поени од реакции
0
abe ako shorty e dobar so awp.... ja glaata na trupce ja stavammmm!!!!! BOT
 

Kajgana Shop

На врв Bottom