Кој е најдобар играч на Кајгана CS серверите?

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
za mene najdobar igrac na kajgana serverite e BUGI deto e mashina sfaka mu cast inace nogo mu lezi kalasot...i da ne zabravam nogo e dobar i so pistol toa mu e favorit:D
Знам дека си ти Буги... или најдобар другар си му
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.730
Поени од реакции
9.716
Вака сега. Најак играч е tsumase, потоа доагаат sBepoT и Vanilah. Не ми кажувајте тука Shorty, TonInter овја онја. :smee: Да бидеме реални :puska:
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Вака сега. Најак играч е tsumase, потоа доагаат sBepoT и Vanilah. Не ми кажувајте тука Shorty, TonInter овја онја. :smee: Да бидеме реални :puska:
You are just jelous (=

Инаку сериозно, нема најјак играч. Секој е добар на еден начин. Има некои што знаат добро да тактизираат, некои се специјализирани за посебни оружја, некои па се најдобри во штекање :D

Ова исто како да споредуваш фудбалери. Да споредуваш некој што игра во одбрана со некој што игра во напад.
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
баш така,јас мислам дека онака еден од подобрите е Ванила и оној од естонија еден не ми текнува ник како му беше
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
se soglasuvam dek sekoj e jak na svoj nacin ama sigurno imate nekoj na um eve spored mene ovoj mnogu dobro igra neli ? :) a i bas sea igravme awp i use ednac good job za shorty
 

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.740
Поени од реакции
7.992
Според мене најдобар играч е Vanilah.:smir:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
Мислам дека најдобар е sBePoT a од тие што играат од македонија Шорти поради огромните скилс со awp
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Aj utre ke izigram nekolku igri na kajgana, pa ke vi kazam.

Samo nem da placate oti imam sifri ili pa hakove =))
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
јас се разбира !!! се заебавам нема најдобар сите се јаки за нешто
 

Kajgana Shop

На врв Bottom