Кој е најдобар играч на Кајгана CS серверите?

Член од
26 јуни 2007
Мислења
52
Поени од реакции
0
Pa gledam na temive ima koj e najdobar klan.
Epa aj kazete koj e najdobar igrac na severite kajgana.Samo nemoj sami da se kazuvate :D:D:D
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
pa neznam ...nema nekoj specificno taka da deli od site , site se jaki ama mene na oko mi lezi garf zs ima losa navika da gaga vo glava :DD i 100% shorty so awp za awp mu davam ne edna dve raci :))
 
Член од
4 август 2007
Мислења
1
Поени од реакции
0
ima mnogu dobri igraci ama steta shto tie shto igraat podobro se site kamperi i samo so awp se nauceni i ja kocat cela igra ali aj... nema veza
 
Член од
5 август 2007
Мислења
1
Поени од реакции
0
za mene najdobar igrac na kajgana serverite e BUGI deto e mashina sfaka mu cast inace nogo mu lezi kalasot...i da ne zabravam nogo e dobar i so pistol toa mu e favorit:D
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
166
pa neznam ...nema nekoj specificno taka da deli od site , site se jaki ama mene na oko mi lezi garf zs ima losa navika da gaga vo glava :DD i 100% shorty so awp za awp mu davam ne edna dve raci :))
bas sakam da se isprobame so awp so nego. slusam nogu go falete pa da se isprobame na robi public ke staam awp mapa i ke igrame
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Мислам на сервер има еден dA.Crew така најопасен ми стои .. Сум го гледам , ама добар е -))))
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
MeToNo1[MkD];768826 напиша:
Мислам на сервер има еден dA.Crew така најопасен ми стои .. Сум го гледам , ама добар е -))))
dA.Crew a.k.a. MeToNo1[MkD] :pos2:
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
MeToNo1[MkD];768826 напиша:
Мислам на сервер има еден dA.Crew така најопасен ми стои .. Сум го гледам , ама добар е -))))
abe dobro igre ama koga ima citeri mn se nervira ince deteto e ZAKON samo HS i deli kako da e nova godina :D:D
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
bas sakam da se isprobame so awp so nego. slusam nogu go falete pa da se isprobame na robi public ke staam awp mapa i ke igrame
i razor mislam deka nemas sansi so shorty moze da mu naprais nekolku killa ama ako e von vorma inace pak ke izgubis shorty kako sto rekoa na edna tema "Spie so awp pod pernica " :D:D
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
166
e ako de so loso ima da se isprobame ednas? izgubam - nikomu niso a i da tepam pak niso
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
abe razor jas ne ti vikamdeka ima loso a i za 1vs 1 nemam gi videno shorty kako igra vaka na kajgana ko ke stavat awp mapa toj gaki pravi a na 1 na 1 mos e drvo ne se znae ama da vlezes na kajgana koga ima awp i shorty igre togaj bratce ne veruvam da imas poveke kills od nego
 
Член од
10 јули 2007
Мислења
102
Поени од реакции
0
najaki igraci na serverov sa tetovcani:)
shorty garf miki cleaner zikica.......
site sa jaki
!
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
ХЕхе фала за добрите зборови. Разор, го прифаќам предизвикот. Ќе ти пишам кога ќе играме зашто зафатен сум
 

Kajgana Shop

На врв Bottom