Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
вака наводно женскава Johanna Wedin ја пеее песната но не објавена како песна во етер.

еве направи пејст на нејзиното име на јутуб и ќе ти излезат неколку нејзини песни во сличен стил.
И мене на таму ми отиде умот, откако гугл не ми извади ништо. Песнава т.е. тие неколку стиха се направени само за рекламата изгледа .. :(
 
Член од
18 февруари 2010
Мислења
96
Поени од реакции
66
како се вика песната нешто какп хаус е оди вака...уууУуууУУуууУУУ панкиш крејзи така нешто вика има еден денл нешто како каубојска музика Тн Тн Тн ТнТННННН ако ме разбра некој и знае на која мислам нека постави линк :)
Ako добро разбрав :)
 
Член од
29 август 2009
Мислења
326
Поени од реакции
23
Како се вика песната што ја пееше едно високо дете на македонскиов идол, почна со шапка и патерица да танцова, а после ја фрли. Исто така Тони Михајлоски му рече дека подобро што станал пејач, зашто во кошарка нема да успеел?
 
Член од
27 август 2009
Мислења
1.540
Поени од реакции
1.671
Како се вика песната што ја пееше едно високо дете на македонскиов идол, почна со шапка и патерица да танцова, а после ја фрли. Исто така Тони Михајлоски му рече дека подобро што станал пејач, зашто во кошарка нема да успеел?
Оваа?
 
Член од
27 август 2009
Мислења
1.540
Поени од реакции
1.671
Цветелина, се извињавам, али песмата е од Deen Martin.

Да шириме точни информации во ова денешно информатичко општество.
Цветелина?- Незнам јас кај виде ти такво нешто.....
Ако шириме точни инфромации Dean Martin :)
 
П

Пепси_

Гостин
Значи на италијанска програма загледнав мариачи ваљда ги викаат во емисија и пееја закон песни од оние љубовните мислам....и знам беа 5-6 души ЉОЉ ако некој знае нека ставе некоја таква песна....
 
Член од
20 април 2010
Мислења
718
Поени од реакции
527
Значи на италијанска програма загледнав мариачи ваљда ги викаат во емисија и пееја закон песни од оние љубовните мислам....и знам беа 5-6 души ЉОЉ ако некој знае нека ставе некоја таква песна....
Ваљда Gipsy Kings си ги гледал! Еве изволте!
 
Член од
22 мај 2010
Мислења
629
Поени од реакции
109
доста вртена песна на антена 5 радио нешто како во арапски стил е музика со малце текст кој слуша сигурно знае за која прашувам :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom