Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

Член од
28 јануари 2012
Мислења
4.502
Поени од реакции
8.715
Знае некој која е песната на најновата реклама на Ладна ајс ти?
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624

од 22 секунда па натака иде една мелодија која ми е позната од негде а не можам да се сетам од каде... дали е од некој клип, дали од некој филм..
некој да ја има слушнато на друго место или да знае која е?
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.817

од 22 секунда па натака иде една мелодија која ми е позната од негде а не можам да се сетам од каде... дали е од некој клип, дали од некој филм..
некој да ја има слушнато на друго место или да знае која е?
Од Јан Тирсен е :)
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
Со зборови не можам да ја искажам благодарноста. Blow-job сакаш?
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.817
Со зборови не можам да ја искажам благодарноста. Blow-job сакаш?
Уживај :) Ми звучеше познато, ама потребни ми беа 20 секунди да ми текни на изведувачот и уште една минута на песната . Ако таа мелодија ти е убава, слободно цел Јан Тирсен да си го сметниш и да го слушаш, нема да зажалиш. Поздрав
 
I

[In]kognito

Гостин
Леј дечки знам дека нема да успеете да ја најдете ама не можам никако да се снајдам која е песната... ја чув пред околу 1 саат во веро ја даваа машко ја пее... и не знам ништо друго освен дека рефренот почнува со Хеeeeј ( и иде музика нешто папапаарааам) па типов пее пак али ништо не успеав да разберам што кажува малце неразбирливо ја пее ..може и да се некој американски бенд .. музичето на рефренот е нешто во техно стил... фала однапред иако мислам дека немате појма за што зборам :rolleyes:
 
Член од
25 јануари 2012
Мислења
15
Поени од реакции
1
Значи не знајш колку сум ти благододарен друже, фала најептен!!! Поздрав, имај најубав ден
 
Член од
20 декември 2008
Мислења
593
Поени од реакции
1.190
Значи премногу ве молам за една песна со сите живци ја барам и никако неможам. Јас слушав на радио, мислам беше Антена 5 или Сити, ми текнува само на мал дел од текстот I try to cry to ... the sky wild Why, I agree to scream...
Песнава ја пее женска, како денс е нешто со делови кај што свири виолина
Ептен ќе ме усреќите ако ми ја кажете :love:
 
Член од
25 јануари 2012
Мислења
15
Поени од реакции
1
Пак јас со една молба :D Ако некој знае која е песнава од една од најубавите македонски приказни, (а се појавува и во други, особено ако го има госпо' во прикаската) од кој е или сл, нека кажи :) Фала, поздрав

http://www.youtube.com/watch?v=1i27gKQQ-hU#t=15m55s
 
Член од
9 јануари 2008
Мислења
2
Поени од реакции
2
Значи премногу ве молам за една песна со сите живци ја барам и никако неможам. Јас слушав на радио, мислам беше Антена 5 или Сити, ми текнува само на мал дел од текстот I try to cry to ... the sky wild Why, I agree to scream...
Песнава ја пее женска, како денс е нешто со делови кај што свири виолина
Ептен ќе ме усреќите ако ми ја кажете :love:
http://www.youtube.com/watch?v=m4EMFrTxbno
 

Kajgana Shop

На врв Bottom