Кој ви е најомразен тренер?

Статус
Затворена за нови мислења.

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.650
Поени од реакции
702
Анчелоти и Фергусон, со мастикине и двајцана ко идиоти некои... Срамотилаци, нели се гледаат некогаш на телевизија...
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
1.651
Поени од реакции
1.597
најомразен тренер ми е Сколари.па на едно европско првенство коа го видов сакаше да се степа со Станкович или друг Србин.....алоооо чекај малку бе!?!:pos2:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
најомразен тренер ми е Сколари.па на едно европско првенство коа го видов сакаше да се степа со Станкович или друг Србин.....алоооо чекај малку бе!?!:pos2:
Ивица Драгутинович:wink:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Зарем постои поголем гад од Жозе Мурињо?Па брату ако ти се праве сцени и ако ти се глуме ете ти го Холивуд...

Среќко Катанец ми е втор.Како навиен.Кога ќе победиме сета е таман а кога ќе изгубиме ааа ами Македонија немала квалитетни играчи.Ами чекај бе словенче што мислеше кога се нафана да ја работиш таа работа?Па тие се истите играчи и при пораз и при победа.Па зарем Словенија која пред да ја пласирате на Европско беше со ранг над стотка имаше подобар состав од овој? Се зажештив ја ама јебига се нервирам па
 

The_Freelancer

Хиперактивен интелект
Член од
7 октомври 2008
Мислења
438
Поени од реакции
16
Хозе Мурињо, нема овој свет да види уште еднаш таков простак
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Нема таков, сите се посебни тренери на свои начини, гледам многу Мурињо го нејќа ама пак тој е супер тренер тактичар а тоа што многу се радуе не е ништо лошo и ја би правел така да бидем тренер ( би рипал на секој гол, би се грљал на трева и сл...:toe:).
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom