Која програма ја користите за download на песни?

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
LimeWire PRO! Досега добро ми служи!
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
lime wire pro нема конкуренција
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Што е разликата меѓу обичното LimeWire и LimeWire Pro? Што добивам со Про?

Optimized search results
Turbo-charged downloads
Connections to more sources
More Reliable Downloads
Special PRO only skin

Вреди ли да се купи? Не. :)
 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.732
Поени од реакции
979
користам обичен LimeWire и ми брка работа...веројатно Pro е подобар ама не мислам да давам пари за една глупава програма за сметнување песни
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Оди на мининова и download-ири ја најновата верзија на LimeWire Pro. Интересна работичка, само што инсталирав, во Windows Defender i Eset Smart Security почнаа да се редат некои интересни работички. Заради неа вчера форматирав го PC-то.
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Немаш сериски броеви за LimeWire Pro. Сите верзии на LimeWire Pro се pre-cracked, што значи само ја инсталираш.

By the way, webmaster-ите на LimeWire LLC се толко глупи што верзијата Про 4.14.0 можеше преку Гоогле да се најде на официалната страна на LimeWire.
 

WhiteSnake

[hW] Light_Arrow
Член од
24 август 2007
Мислења
907
Поени од реакции
1
Немаш сериски броеви за LimeWire Pro. Сите верзии на LimeWire Pro се pre-cracked, што значи само ја инсталираш.

By the way, webmaster-ите на LimeWire LLC се толко глупи што верзијата Про 4.14.0 можеше преку Гоогле да се најде на официалната страна на LimeWire.
Full Version li???
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Прво симнував со Shereaza, ама ме нервираше зашто мноооогу време требаше да чекам за да почне да симнува.
После симнав Bear Share, ама и тоа не ми го правеше меракот. Не ми наоѓаше песни, од една песна ќе најде само секвенци и како скролам надоле- едното исто или ќе ми најде “цела“ песна, а само 400КБ.

И сега си користан LimeWire, презадоволна сум. Песните ми ги симиња за 2 секунди, си симињам концерти... мераци !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom