Која/колку била вашата најдолга врска?

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.183
Близу 4 години, ( на 7ми Октомври ) моментално сме во застој, одлучивме на некое време да не се гледаме поради некои проблеми...:toe:
 

Латнем

Comfortably numb
Член од
4 јуни 2010
Мислења
62
Поени од реакции
13
3месеци без да го засакам.. се прашувам којзнае колку ќе одам со тој шо ств ств ептен го сакам и покрај тоа што ништо не направил што ќе ме направи среќна?.. :nesvest:
Мислиш ли дека можиш да сакаш некој којшо не направил ништо за тебе? Преиспитај се повторно, оти гадно се лажеш... :pipi:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
32
Поени од реакции
1
Мислиш ли дека можиш да сакаш некој којшо не направил ништо за тебе? Преиспитај се повторно, оти гадно се лажеш... :pipi:
Има ЧОВЕК што колку и да ме вреѓа колку и да ми јаде гомна јас кога сум со него сум НАЈСРЕЌНА , би сакала да не е така , но за жал така е :(
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
Ај и јас да пишам...
3 години и 7 месеци и трае........
 
Член од
23 август 2010
Мислења
32
Поени од реакции
1
Мислиш ли дека можиш да сакаш некој којшо не направил ништо за тебе? Преиспитај се повторно, оти гадно се лажеш... :pipi:
Сеа сватив некои работи во животот.. он мене не ме сака епа ја него го мрзам пошо не ме сака.. сепак си продолжувам без да мислам на него.. морам да им се заблагодарам на некој личности кои ме воведоа во реалноста , фала и на тебе Латнем..
 
F

Frankie Yale

Гостин
2 месеца, 8 одделение, моја втора љубав, моји втори преџен мост, лалалалаа постала је краљица тротоара... А и така е, која дроља е сеа... :D
 

Milla*

100% Milla
Член од
15 јуни 2009
Мислења
254
Поени од реакции
41
Една година и шест месеци и многу сум сречна што не трае повеќе!:eek:jea:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom