Која КЛАСА (не раса!) е најдобра?

koja e najdobra klasa(klasa ne rasa) :)

  • Warrior

    Гласови: 46 16,9%
  • Rogue

    Гласови: 49 18,0%
  • Paladin

    Гласови: 43 15,8%
  • Shaman

    Гласови: 29 10,7%
  • Mage

    Гласови: 54 19,9%
  • Warlock

    Гласови: 49 18,0%
  • Priest

    Гласови: 37 13,6%
  • Druid

    Гласови: 32 11,8%
  • Hunter

    Гласови: 35 12,9%

  • Вкупно гласачи
    272
Z

ZeroStyle

Гостин
Сите со различно мислење али мене најтоп ми е Warrior-Fury/Arms/Protection....Не знам зш ама најтоп ми е ....Особено Human
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
леле .... абе Warlock се најдобри бе , со тие џуџињата на точак и плашилата со мечови на чело со еден јак херој парче се прави бе !
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

абе се зафркавам не ја играм играва :pos::pos::pos:
 
Член од
1 јули 2006
Мислења
853
Поени од реакции
84
hmm.. obozovan Druid..osobeno vo duel koga nekoj kje mi kaze.. STOP with the Moonfire Spam :) :pos:
 

illusioner

Happyrotter
Член од
20 јуни 2007
Мислења
774
Поени од реакции
15
da da druidite se top mashine igram i jas sea druid inaku imam i pala i mage no druidite se epten top.... a plus imas imas poveke opcii na igranje vo pvp taka da DRUDIS FFS!!!
 
R

Rikiboy

Гостин
cim mi velis deka go igras tvojot rog so "shadowstep" ne mi zboraj poke jasno mi e se ...

Shadowstep 10 energija + ambush 60 energija to ti e 70 energija posle to nema sansa nitu edna clasa da drzis stun lock ... a ako ne kritni to ambushot nemozis ni igrac so e 10 sek afk da otepas!!"Twin blades of azzinoth" WTF zborame za orginalen server ne negde kaj so imas 9999999-9999999 demage .. a ti ako gi imas "Twin blades of azzinoth" na orginalen server odi na darksorrow i /w mindmelt go dobivas mojot acc poklonNe kazav oti gi imam twin blades of azzinoth...Nitu pak deka imam acc(samo na piratskata imam 70 lvl night elf rogue na orginalnata ne)Na bratuced mi na herojot igram 70 lvl gnome rogue...U AV od 5 mesto nadolu ne slegnuvavme...E podocna na bratuced mi mu tekna nesto gi smeni talentite,gi frli daggerite za fist weaponi i ja posera cela rabota..Sea gledam pa nesto cacka go naredil full t5 set...tie denovi ke odam ke vidam so napravil...
 

GaMe OveR

GaMe OveR
Член од
22 декември 2007
Мислења
185
Поени од реакции
0
За Мене Најдобро е Warlock со тој фиарот не мозеш да мрднеш имав еден Warlock беше 10 лвл со него на дуел тепав 12,13 лвл а мозе и Shadow Priest:smir:
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
2.255
Поени од реакции
116
Не знам дали и е место тука но, take a loot at THIS!
Е ај сеа тепајте го овој да ве видам :)
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
колку што ја разбирам играва ....warlock
 

Kajgana Shop

На врв Bottom