Која КЛАСА (не раса!) е најдобра?

koja e najdobra klasa(klasa ne rasa) :)

  • Warrior

    Гласови: 46 16,9%
  • Rogue

    Гласови: 49 18,0%
  • Paladin

    Гласови: 43 15,8%
  • Shaman

    Гласови: 29 10,7%
  • Mage

    Гласови: 54 19,9%
  • Warlock

    Гласови: 49 18,0%
  • Priest

    Гласови: 37 13,6%
  • Druid

    Гласови: 32 11,8%
  • Hunter

    Гласови: 35 12,9%

  • Вкупно гласачи
    272

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
ХАХАХАХ друид абе ај не ме зези ќе прааме дуел Васе.
 
Член од
18 јануари 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
DA DA DA Undead Rogue
site ke mi go jadat !@#$% samo moze da me tepa dobar Warrior

ROGUES ARE THE UBER GANKERS
 
R

Rikiboy

Гостин
Rogue pwnz!!!Rogue e izmislan za casteri.Cloak of shadows i odi bi4i gi!!!1 na 1 protiv caster nemam nikojpat izgubeno!!!Ni protiv full t6(caster)!!!Edinstvena slaba to4ka im e sto nemozat sami da se lecat(zatoa se potioni neli?)inaku od site mislam deka rogue ima najgolem attack power,pa zatoa!!!
 

Unstoppable

Баниран
Член од
27 јануари 2007
Мислења
702
Поени од реакции
0
Рогот е закон.. и никој не може да ме убеди дека не е најдобар во играта... 1 vs 1 кој сака нека дојде... Паладин, Шаман, Варлок, Мејџ, Хантер, Вариор, Друид, Прист макар и друг рог.. Инаку играм на пиратски сервер www.wowscape.net Human Rogue (Female) nick-от ми беше Madafaka... но изгледа GM-рите мислеа дека е многу офанзивно името па морав да сменам... сега сум Highrogue.. full T6 опремен ама не од вендори туку си одев по инстанци и си ги собрав ајтемите.. Па повелете.. ако сакате дуел да правиме :)
 
E

error

Гостин
Рогот е закон.. и никој не може да ме убеди дека не е најдобар во играта... 1 vs 1 кој сака нека дојде... Паладин, Шаман, Варлок, Мејџ, Хантер, Вариор, Друид, Прист макар и друг рог.. Инаку играм на пиратски сервер www.wowscape.net Human Rogue (Female) nick-от ми беше Madafaka... но изгледа GM-рите мислеа дека е многу офанзивно името па морав да сменам... сега сум Highrogue.. full T6 опремен ама не од вендори туку си одев по инстанци и си ги собрав ајтемите.. Па повелете.. ако сакате дуел да правиме :)
Самиот си кажа дека играш на пиратски сервер. Земи играј на оргинален после ке правиме муабет.
 

Unstoppable

Баниран
Член од
27 јануари 2007
Мислења
702
Поени од реакции
0
Самиот си кажа дека играш на пиратски сервер. Земи играј на оргинален после ке правиме муабет.
Па си кажав нормално.. нема да лажам ЛоЛ.. а што е различно на оригинален? Хах.. И таму да дојдам ќе растурам!
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
Па си кажав нормално.. нема да лажам ЛоЛ.. а што е различно на оригинален? Хах.. И таму да дојдам ќе растурам!
Што е различно од оригинален???? хахахх еј дај немој да се срамотиш тука те молам.Пред да напишеш нешто барем знај што пишуваш.Тие кракерските сервери се смешка,чиста глупост.Ако играш веќе WoW подобро стај се на оригинален или воопшто не играј.
 

Unstoppable

Баниран
Член од
27 јануари 2007
Мислења
702
Поени од реакции
0
Што е различно од оригинален???? хахахх еј дај немој да се срамотиш тука те молам.Пред да напишеш нешто барем знај што пишуваш.Тие кракерските сервери се смешка,чиста глупост.Ако играш веќе WoW подобро стај се на оригинален или воопшто не играј.
Како што веќе кажав.. И да дојдам на оригинален ќе газам.. а бај д веј за на оригинал не ми се фрлаат пари искрено!
 
S

StormRage

Гостин
when the rage consumes you there is no force that can stop you!!!
WARRIOR RULEZ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom