Кошаркарски куп на Македонија 2008

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
А може он да ни ги пуше на сите нас. Ако не може сам нека си земе некој џокер на пример: помош од сестра, мајка, женска, па и од некој соиграч :pos2::pos2:
Утре,утре кога ќе изгубите,да видам дали ќе ми пишувате:pos2: .Утре,ќе видите колку ми се можностите на глупавиот ви играч,Самарџиев,против МИРАКОВСКИ ке го видам утре.АЈДЕ МИТЕ ПОСЕРИ ГИ УТРЕ.:smir:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Утре,утре кога ќе изгубите,да видам дали ќе ми пишувате:pos2: .Утре,ќе видите колку ми се можностите на глупавиот ви играч,Самарџиев,против МИРАКОВСКИ ке го видам утре.АЈДЕ МИТЕ ПОСЕРИ ГИ УТРЕ.:smir:
Чекај бре ние како така ке победеме, а вие што мислите да правите против уште свежите играчи на Пелистер кои немаа некој напорен натпревар денеска. Да не мислете толку лесно да тепате, како денеска што прогнозиравте за со Амак? И плус против цела сала кавадарчани кои секако се за пелистер и 200 Лозари + 200 Чкембари :vozbud:
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
Утре,утре кога ќе изгубите,да видам дали ќе ми пишувате:pos2: .Утре,ќе видите колку ми се можностите на глупавиот ви играч,Самарџиев,против МИРАКОВСКИ ке го видам утре.АЈДЕ МИТЕ ПОСЕРИ ГИ УТРЕ.:smir:
Не говори лошо за Самарџиев, најдобар плеј у лигата... Само знаа да подрипнува, еден дриблинг незнаа добар да направа... Наш Петре е подобар од него
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.589
Поени од реакции
48.387
Имаме бе, ако сакаш дојди ке те посоветуват и тебе..
хе хе хе хе утна термини сине они се професори ама ние сме деканат овде лекции нас не ни требаат пошто нели “само риби пливаат во јато’’:bilokojzbor;
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Абе сака да ти каже дека родителската ке му биде од добра навивачка група која веке полека полека пропага самата . .
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Inace dzabe probuvate da mu pustate dosetki na itar pejo,zasto deckoto e neviden dzver,i moze da vi naprai pesna za eden MOMENAT i da ve ukopa site,pozz do najsaljivdzijata na forumov:):):)
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
клип од фудбал утре се игра кошарка главни актери Чекмбари и Комити ти нешто како Лозар така....поентата ти е...
Фудбалот и кошарката се различни спортови. Но чкембари се едно исто нешто...мислам дека сваќаш.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.589
Поени од реакции
48.387
Фудбалот и кошарката се различни спортови. Но чкембари се едно исто нешто...мислам дека сваќаш.
офффф дете јас знам што се Чекмбрите мене јасно ми за нив..мене интересира вие што сте или што мислите дека сте тоа објасни ми го??
што сте им чираци,слуги,агати,ученици...бирај од овие кое сакаш само не ми кажувај другари или пријатели дека сте ке почнеме да ти се смееме сите ке ти се расипе компјутерот:bil:
 
V

Viktoranius

Гостин
Кој знае дали е сериозна повредата на Богоев нека пише одма. Хитно ми е !
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom