Кошаркари Кајганџии

TheQueen

Поларна мечка од цвет на цвет
Член од
26 ноември 2013
Мислења
584
Поени од реакции
791
Можеби ова не е во врска со темата, но знае ли некој кој е најодбар женски клуб во Струмица (за ученички)?
Решив да го менувам клубот.
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Некој да препорача клуб во Ск било која населба,онака аматерски клуб кај што нема да бидам најслаб од сите имам 16год и висок сум??
 
Член од
17 декември 2012
Мислења
113
Поени од реакции
48
Игра некој баскет во Аеродром?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom