Конечно сфатив дека...

Член од
24 март 2008
Мислења
68
Поени од реакции
2
Konecno svativ deka nemam vise sili da se trudam da go osvojam,zs nisto ne dopira do nego,na nisto ne reagira....(moze ne go ineresiram),i konecno svativ deka moze da se ima samo edna najdobra drugarka vo sekoja smisla na zborot....
 
Член од
20 декември 2005
Мислења
179
Поени од реакции
1
Konecno svativ deka zivotot ne e rozev....zatoa zivej go onaka kako sto ti sakas i mozes...ne se opteretuvaj so problemite na drugite zatoa sto ke se zapostavis samiot sebesi-jas uste ova do kraj da go isteram i ke znam deka sum ja nasla vistinskata nasoka...
 
Член од
29 јули 2006
Мислења
61
Поени од реакции
0
Don"t take life too seriously,Always find time to laugh... Remember that laughter not only adds years to ur life,But adds more Life to ur Years.... "
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
...не треба да планирам веќе,се плановите што ми беа,ниеден не се оствари како што треба,според планот(лол).Отсега натаму ништо не планирам,ќе оставам се да се одвива спонтано,ако успеам :(
И да баксуз сум,невиден баксуз.
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
...синусиве неможат да ми поминат никако!
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
Сватив дека некои работи се работат само за...
.... ништо не е важно ...
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.202
Поени од реакции
1.943
...не можеш преку ноќ да престанеш да бидеш некој што со години си бил...
 
M

**MEMORY**

Гостин
Арно рекол некој: "Кој си ја има мувата на капата, си ја ишка".
Доколку ти, другарке моја, си себична, не значи дека и сите околу тебе се.:)
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
Конечно сфатив дека постојат луѓе кои самите себе си се жалат само за да добијат сожалување и од другите.А никој од нив не е среќен затоа што се разбудил ова утро и има можност да ги види луѓето кои ги сака и има можност да го смени својот живот.
 
С

Сатори

Гостин
~*~

Сфатив дека едноставно нели, дека сум премногу искрена со луѓето, ама ако, таа сум и таква ќе останам, не се срамам од тоа која сум и што правам во животот.
А од цури што продаваат памет и верност, додека го користат секој пат надвор од град за да си го изневерат дечкото ми се повраќа во најмала рака.
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.183
Сфатив дека едноставно нели, дека сум премногу искрена со луѓето, ама ако, таа сум и таква ќе останам, не се срамам од тоа која сум и што правам во животот.
А од цури што продаваат памет и верност, додека го користат секој пат надвор од град за да си го изневерат дечкото ми се повраќа во најмала рака.
БРАВООО!!!!!! Ова е дефинитивно најдобриот коментар од сите коментари на женски на форумов. Целосно си во право и те подржувам во ова.:salut::toe::toe::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom