Колку сте мрзеливи?

love

The one and only
Член од
2 мај 2006
Мислења
716
Поени од реакции
1
Ne sum mrzliva licnost,osven koga sum umorna ili deprsivna i togas ne mi stanuva od krevet.Me nervirat preterano mrzlivi luge so gi mrzi da si napravat jadenje,da si svarat kafe,da si iscistat kaj so izvalkale,da si ja sredat sobata...Razbiram,ponekogas sekoj go faka mrza,ama postojano da odis po niv i da go sreduvas neredot so gonapravile ili da im podavas nesto so e pred niv,a gi mrzi da si go zemat-ne razbiram.
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин
Сум многу мрзелива.
Убаво кажано ме мрзи и што сум жива:pipi:
 
Член од
29 јануари 2006
Мислења
53
Поени од реакции
3
ме мрзи да направам нешто само коа сум уморна и на пр. едвај сум се довлечкала до троседот и сум пуштил тв и од таму ја слушаш мајка ми СВАРИ МИ КАФЕ, или ИДИ У ПРОДАВНИЦА или сестра ми КАЈ СИ ЈА ФРЛИЛА ЧУПАЛИЦАТА, ОДМА ДА ЈА НАЈДЕШ и остало.

А мрзам флегматични особи
У природа сум многу жива.
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
ИЧ не сум...кога сум уморна уживам да се релаксирам и да не правам ништо. Мрза ретко ме фаќа:pipi:
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
Po priroda ne sum mrzeliva ama nekogas stvarno mi e maka da stanam od krevet da mozam cel den da ostanam da spijam da ne mora da stanam:) ili pak nekogas ko ke me pustat do prodavnica a mene mn mi e makaaa:)
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
не сум Мрзлив само не ми се работи:bip:
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Ah kako da me fati mrza ....dajte predlog...plzzzzzzzz:kez:
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
lele ja pogodivte temava...........mozebi sum najmrzelivata od tuka...Sega me mrazi da legnam da spijam a 4:10 e nautro:P........i mnogu raboti me mrazi da pravam i nautro i navecer i sekogas
 

joki

Погана Паганка
Член од
1 февруари 2006
Мислења
1.054
Поени од реакции
16
најмрзеливиот чоек шо знам сум јас...пх...понекоаш ги жалам сите дома...кревет ме мрзит да напрам...ме мрзит да здиплам алишта...све ме мрзит...просто ме мрзит да живеам...ааа...имат нешо шо не ме мрзит...да јадам:))
 

Нате

УџУџУ
Член од
7 јуни 2006
Мислења
159
Поени од реакции
0
Уф колку сум мрзлива, посебно кога требе де фатам книга или да раскренам по дома. Тогаш мрзата ми доаѓа највеќе до израз. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom