Колку се нервирате (секс повреди)...

Devilish Angel

Лошотија по потреба
Член од
7 мај 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
Никогаш не се се жалам од такви повреди :D :D :D Тоа се убави повреди во секој случај :wink:
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Море ја што последица имав летово... онадуев стоечки цело време - јебига немаше каде да се легне, па сабајлето коа ме стегна грч на мускулот на левата потколеница (на листот) аууууууу колку ѕвеѕди изброиввввввввв :x :P
 
Член од
7 септември 2007
Мислења
9
Поени од реакции
0
помекогаш ме боли кичмата.а ако сум била на Водно со кола имам и модрици на колената:toe: али затоа знам дека сум си поминала добро...и така...:vozbud::pipi:
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Запаление на препон е најчеста ваква „повреда“, и евентуално докази за грубоча у форма на модрици од заби и нокти, али тоа е цената што треба да се плати. :icon_lol:
 

B. Boop

Princ: Најозбилна...
Член од
19 мај 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
263
А во текот на чинот несакајќи да го почастиш глава у глава партнерот се рачуна? :pos: Ова нема подоцнежни последици, али има моментални пошто 15 минути после тоа се смееш.
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
961
Поени од реакции
43
Последниов партнер ми е покрупен од бившиот, па мораше повеќе да се шират нозете, и сега препониве премногу ме болат.
 
Член од
16 октомври 2009
Мислења
593
Поени од реакции
28
Пааа ако имам секс во кола и после тоа малце запаление што ме фаќа пошто во кола многу нема комфорт :D али во глобала не е некоја повреда тоа и кога ќе видам па што ако боли малце битно задоволството си го напраило своето.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom