Колку пати можете да имате секс едно по друго?

Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Само ја сум расипана роба изглеа :icon_mrgr: 2 пати по ред некако и ќе се издржат ама на трет пат ме шлапа инфаркт па мајка Јана да е :ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
819
Поени од реакции
290
3 пати до сеа макс едно по друго.
инаку во текот на еден ден 6.
 
Член од
3 март 2013
Мислења
2.678
Поени од реакции
1.357
Аха сигурно 6 пати за 24 часа.
Изводливо е што е чудно, јас имам стигнато до 4 пати во 24 часа и тоа онака случајно, без да се замарам и бркам рекорд, а што е изводливо 6 за 24 часа , тое сигг.
 
Последно уредено:
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Ај 4 пати со сила кое за машко е исцрпувачки и повеќе мачење отколку уживање, а за 6 пати во еден ден ќе сонувате. Иначе квалитет > квантитет :D
 
Член од
21 јули 2014
Мислења
549
Поени од реакции
544
Имам дркано 9 пати во текот на 24 часа. Се важит?
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.911
Поени од реакции
10.541
овие шо пишале по 4-6 пати свршуваат изгледа по 5мин брцкање
ако падне добро ебање од саат време некаде со предигра нормално,2 партии може без проблем аманеам потреба реално ни да пробувам за нешо повеќе и онака најчесто со една си завршуваме работа


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Последно уредено:

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.269
ако падне добро ебање од саат време некаде ..
Јас имам станвано од сред клецкање за да ручам пошо огладнував после толку сати секс, па ќе си каснев малце ќе одморев да ми слези јадењето и после пак продолжував
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.911
Поени од реакции
10.541
Јас имам станвано од сред клецкање за да ручам пошо огладнував после толку сати секс, па ќе си каснев малце ќе одморев да ми слези јадењето и после пак продолжував
значи напоменав со предигра
ама ти сакаш да се напраиш интересен и го гледаш само она шо ти одговара
а тоа што женати е грда и само ка напупу аш и ја шибаш ради реда отпозади не е мој проблем


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.911
Поени од реакции
10.541
Јас имам станвано од сред клецкање за да ручам пошо огладнував после толку сати секс, па ќе си каснев малце ќе одморев да ми слези јадењето и после пак продолжував
значи напоменав со предигра
ама ти сакаш да се напраиш интересен и го гледаш само она шо ти одговара
а тоа што женати е грда и само ка напупу аш и ја шибаш ради реда отпозади не е мој проблем


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom