Колку пати можете да имате секс едно по друго?

Член од
18 февруари 2009
Мислења
89
Поени од реакции
1
kolku pati mozes da izdrzis da imas seks edno po drugo . ve molam nemojte da se falite i da pisuvate izmislici navistina me interesira koj kolku moze da izdrzi a osobeno devojkite. za da ne vikate deka jas ne sum kazal kolku pati mozam ke vi kazam 4 pati no poslem toa nemozev da stanam da odam zatoa sto nemav sila za nisto
 

Picasso`

Schizophrenic!
Член од
26 јануари 2007
Мислења
4.149
Поени од реакции
197
10 пута, 20 пута со кафе-одмор на среде, т.е. 10 пат.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
najmnogu stignav 4 pati...no po standard 2-3 pati
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Колку што ќе посака одредената шмекерица...јас имам кондиција! Колку може она толку...ако сака и може 20 пати...за Шмекерот тоа не е проблем:wink:
 
Член од
8 март 2009
Мислења
10
Поени од реакции
1
4-5 pati bez problem... za poveke ne sum probala... ama sigurna sum deka moze mn poveke... ne se izmoruvame nie tolku mn... :D:kesa:
 
Член од
12 март 2009
Мислења
2
Поени од реакции
0
do 3 pati da sum probal potoa ona ne mozese i se trsea nozete :pos2:
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
120
Поени од реакции
93
сум имал 4 пати по ред, и тоа престанавме дека немавме време... а можам и повеќе...
 
Член од
12 декември 2008
Мислења
45
Поени од реакции
1
zavisi poslem sekoe svrsuvanje mal odmor potoa pak se moze...zatoa nemozam da kazam kolku tocno deka ako sakame i dvajcata ke prajme cel den ama jasno so mali odmori...
 
I

InF3cTeD

Гостин
до сеа највеќе 3 пати...фазла немаше шанси на типката и се фанаа нозете и одвај стоеше
 

Annabel

Неутрална*
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.298
Поени од реакции
183
4 пати ...после тоа многу тешко се возбудувам пак и буквално секој нареден пат ми е болен :wink:
 
С

Сатори

Гостин
Престанав да ги бројам како „пати“ веќе седум месеци, така што, одам на часови, од 3 до 4 најмногу, потоа веќе сум буквално преморена за да постојам, секако со мали паузи во меѓувреме.
Колку пати бидне, толку.:pipi:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Колку шо и се сака. Нема проблем.
Тебе Долфин да не те викаат у маало? :icon_lol:

До сега, максимум 4 пати сум имал секс во еден ден. Или, едно по друго. А како што станува се подолго и подолго со секој нареден пат, на крај бев преморен. И не беше баш пријатно на крај, пошто ме болеа мускуливе ко да сум истрчал 3 пати од Жабарот до Палас.
 

eMilanist

Ursus domesticus
Член од
27 септември 2007
Мислења
2.398
Поени од реакции
1.825
4 пати....т.е. некои 3-4 саати. Дотичната почна да се жали и престанавме.
Досега немам речено "Доста е, неможам повеќе".
 

Kajgana Shop

На врв Bottom