Колку време треба за да ве засака некој?

Член од
16 октомври 2009
Мислења
592
Поени од реакции
28
Па...за релативно кратко време. девојка може да се заљуби во мене за околу 5-10 секунди. Толку трае еден добар и квалитетен мој шмек:smir:...После мојот упатен шмек нема девојка која не се заљубила до сеа у мене. Уствари...мене повеќе ме посакуваат после шмекот. Жениве ме гледаат после шмекот само како кур. Но познавам ете шмекерици коишто длабоко сум ги допрел со мојот шмек и отпосле изговориле....Те Сакам!...
Незнам што да кажам на ова зашто ништо не е нормално али јебига брат ако нема вакви како тебе нема да се смееме.ХАХАХАХАХАХАХАХАХА
И сеа додека идев накај дома возам ја така со моторот и гледам женски паѓаат некој у депресија,некој се губат,некот се акаат од асфалт или тротоар и си викам ФААААААААК што е работава со девојчињава.
Доаѓам дома и случајно ја пуштам темава и го читам твојов пост и наеднаш ми стана јасно....па ти си шмекнал сите женски и затоа сеа они се како потресени.
Иначе не сум знаел дека волку очајни луѓе кој си лечат комплекси по форуми.DAMN.

On topic:
Женската страна ме прифаќа така брзо малце и брзо се зближуваме меѓутоа сето тоа на тоа останува,понатака ништо не се дешава зашто никој за ништо не дал повод.
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
9.707
Поени од реакции
14.646
па времето еднакво на фаќањето за ........................................... џеб.......и вадење на банкноти во поголеми апоени :)
а има и некои женски кои не се палат на тоа :)
 

vaga1985

Разочарена од се
Член од
30 јули 2011
Мислења
1.564
Поени од реакции
417
Па ако најдам особини кои ме привлекуваат не ми треба многу време за да засакам затоа што знам што сакам. Проблем не е да засакаш некој туку начинот на кој ќе ја одржаваш таа љубов што постои меѓу двајца. Секако сега сакам да го практикувам ова правило подобро е да се спречи отколку да се лечи. :)
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.910
Поени од реакции
31.244
мене ме засакуваат одма и на лицу сместа шом ќе се појавам во видокруг. Не знам дали е тоа зато шо сум толку убав, или шо сум ентелигентен, бистар, или начитан, секси, добро ситуиран, духовит, строен, виток, лепо васпитан, имотно и стамбено обезбеден, сопственик на моторно возило.... или е во прашање нешо друго.
Има и некои шо не ме засакуваат туку ме замразуваат али то е од преголема љубов кон мене што не можат да си ја контролираат па им се претвара во омраза.
 
Џ

ЏинЏер

Гостин
Хммм кај мене е се црно-бело, нема средина. Луѓето или ме сакаат или ме мразат, друго нема. Од самиот почеток личноста со која се запознавам знае дали е едното или другото. Така да, доволни се минути некој да ме засака, но исто така доволни се минути за некој да ме замрази. Не знам зашто, али секад е така. И не се замарам многу, оние што ме сакаат го заслужуваат моето внимание, другите- не ги ни рецкам. То је то.
 
S

smexy

Гостин
мене ме засакуваат одма и на лицу сместа шом ќе се појавам во видокруг. Не знам дали е тоа зато шо сум толку убав, или шо сум ентелигентен, бистар, или начитан, секси, добро ситуиран, духовит, строен, виток, лепо васпитан, имотно и стамбено обезбеден, сопственик на моторно возило.... или е во прашање нешо друго.
Има и некои шо не ме засакуваат туку ме замразуваат али то е од преголема љубов кон мене што не можат да си ја контролираат па им се претвара во омраза.
Може личиш на Џорџ Клуни....
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.668
Поени од реакции
15.384
1 000 000 еура, а може и поскоро да речеме 500 000 :)
Зависи до личноста.
 

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.335
Поени од реакции
4.124
Уф, со методов сигурно ќе има апарат кој ќе си го собира во делпво... Уште по неколку секунди.
Инаку за да ме засака мене некој треба да е или многу пијан или страшно очаен, и тоа било кое од двете во континуитет од неколку месеци:))
LOL:LOL::ROFLMAO:
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
1.424
Поени од реакции
789
мене ме засакуваат одма и на лицу сместа шом ќе се појавам во видокруг. Не знам дали е тоа зато шо сум толку убав, или шо сум ентелигентен, бистар, или начитан, секси, добро ситуиран, духовит, строен, виток, лепо васпитан, имотно и стамбено обезбеден, сопственик на моторно возило.... или е во прашање нешо друго.
Има и некои шо не ме засакуваат туку ме замразуваат али то е од преголема љубов кон мене што не можат да си ја контролираат па им се претвара во омраза.
Дечко за тебе у весник читав :pos:
 

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.335
Поени од реакции
4.124
Видеово беше на почетна на Youtube.com па го изгледав и ме инспирираше да ја отворам темава.

Видеово носи наслов how to say i love you али убаво имаше напишано некој во коментари - треба да се вика „Како да натерате некого да се заљуби во вас за 8 минути“.


Значи не мора да е баш ваква ситуација - и се приближувате на непозната девојка, и вртите 2 - 3 муабети и се заљубува во вас.

Да кажеме дека сте запознале некоја/некого и вашата цел е да го/ја натерате да ве засака и да се фатите.

Колку време би било потребно за тоа да се случи (доколку се трудите во тоа време нормално), и дали е можно да се заљуби некој во вас со користење на методот на дечково од видеово во некои слични или помалку слични околности.
http://www.youtube.com/watch?v=naIU8pvuseM
 
Член од
17 март 2009
Мислења
194
Поени од реакции
22
Па сум едноставно миличка па затоа нема гајле :)(сум забегала)хехеехе
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.302
Поени од реакции
12.329
За 1500 евра од ноќ, ете толку. (боже темава)
Или еден објективен одговор, зависи од индивидуата.
 

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.548
Поени од реакции
2.394
Ако под сакање мислиш љубов - цел живот.
Неможеш некого да „засакаш“ , тогаш е ствар на навика не на љубов. Засакувањето како така поимено ми звучи како „Те засакав, неможам без тебе“ што се сведува на континуирана рутина на средби кој се случувале.
Ако на тој вид на засакување се мисли, тогаш зависи од човек до човек. Кој е посклон кон создавање навика - помалку време ,кој не - подолго време.
А за љубов , за тоа е потребен цел живот.
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Јас сум човек тежок за сакање. Барем јас така мислам.:) Тешко е човек да ме засака. Не знам, колку време треба, ама потребно е одредено време...додека се опуштам, додека зуцнам... :jaj:
човек да те засака тешко, а да те човек да те легне колку време треба?;)
--- надополнето: Sep 21, 2011 7:06 PM ---
мене ме засакуваат одма и на лицу сместа шом ќе се појавам во видокруг. Не знам дали е тоа зато шо сум толку убав, или шо сум ентелигентен, бистар, или начитан, секси, добро ситуиран, духовит, строен, виток, лепо васпитан, имотно и стамбено обезбеден, сопственик на моторно возило.... или е во прашање нешо друго.
Има и некои шо не ме засакуваат туку ме замразуваат али то е од преголема љубов кон мене што не можат да си ја контролираат па им се претвара во омраза.
според особините што ги кажа многу личиш на Johnny Bravo
 

Kajgana Shop

На врв Bottom