Колку време сте немале секс?

N

Nessa Alcarin

Гостин
До кај стигнавме значи... Да се исклечаш и да трчаш на форум да си кажеш. Оти нели ако некој од тука не прочита, не се важи сексот. :facepalm:
 
W

Werther

Гостин
До кај стигнавме значи... Да се исклечаш и да трчаш на форум да си кажеш. Оти нели ако некој од тука не прочита, не се важи сексот. :facepalm:
Ако не се пофалиш дека си ****, исто како да не си ****. Ова е повеќе правило, и важи одамна.



;)
 
F

FARANG

Гостин
Фаранг, ако не е премногу лично, зошто не најдеш некоја Англо-Саксонка, што бараташ по тоа касабата Тајланд ?


Сум бил и со македонки и со австралки и со други белкињи, латино, индијки и што ти све не... Се на се си стојам на она што го напишав погоре. Азијатките се супериорни во СЕКОЈ поглед барем за она што мене ми е битно. Јасно ми е дека многу од вас на нив гледаат различно, сите ви се исти, мајмуни што ти јас знам... Јас така не гледам, живеев долго време мегу нив и најверојатно во иднина пак таму ќе се преселам така да тоа не ми пречи. Јас во нив си гледам убавина ко што ти гледаш во некоја швеџанка да кажеме. Не е само изгледот битен другар и другите работи се и те како битни
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.102
Што ти сметаат тебе азијатките, тоа е веќе прашање на вкус. Иначе не се баш мали ко што си мислиш тоа е уште еден мит. Во споредба со вас се каде каде подобри во секој поглед. За почеток разлика во години не е проблем, си имам девојка повеќе од 10 год помлада, помладолики се и на 40 може да се стегне и да изгледа ко тинејџерка, многу поеластични, поуслужни, open minded и каде каде подобар секс. ;)

Иначе никој не може да задоволи жена. Не си ни замарам со тоа. Јас си гледам за мене. :P
--- надополнето: 4 јуни 2013 во 19:42 ---




Не се замарам јас со турција... Убавината на Австралија е што има се овде. Немора подалеку да одам. Сакаш азијатки има цел куп азијатски места/дискотеки итн. Сакаш бразили има и такви места. Сакаш македонки, србинки, хрватици, албанки, гркињи... Во последно време има и од судан и сомалија се повеќе australia good country...Мултикултура јеби га
Незнам зошто ама белкињите просечно гледано ми се попривлечни од азијатките. А вистина е дека се стварно младолики, и некако многу понежни делуваат од европејките.
И нема да сретниш дебела, со стомак, со бутови... :)
Туку да ми кажиш за кинескињиве конкретно, дали и таму острејлијата се традиционално васпитани, т.е. не се многу по журки сексој-мексој итн.....
 
Член од
7 ноември 2011
Мислења
431
Поени од реакции
935
Ако не се пофалиш дека си ****, исто како да не си ****. Ова е повеќе правило, и важи одамна.



;)

А ако се самопрогласиш за најголем ебач, по автоматизам ќе станеш?

:icon_lol:

Македонските жени не ги бива, македонските мажи исто, со исклучок на Фаранг и МОП... Убаво што постојат, образ ви обелија...
 
Член од
3 јуни 2013
Мислења
329
Поени од реакции
218
Oтавете вие слики, фимови и приказни. Кој видел во живо знае за што зборува Фаранг. Иако на убедливо прво место на пиедесталот ги ставам црнкињите.
 
W

Werther

Гостин
А ако се самопрогласиш за најголем ебач, по автоматизам ќе станеш?

:icon_lol:

Македонските жени не ги бива, македонските мажи исто, со исклучок на Фаранг и МОП... Убаво што постојат, образ ви обелија...
Не ме вмешувај мене, ниту сум се фалел по форуми и луѓе ниту имам намера да глумам Хју Хефнер овде.



:)
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Сум бил и со македонки и со австралки и со други белкињи, латино, индијки и што ти све не... Се на се си стојам на она што го напишав погоре. Азијатките се супериорни во СЕКОЈ поглед барем за она што мене ми е битно. Јасно ми е дека многу од вас на нив гледаат различно, сите ви се исти, мајмуни што ти јас знам... Јас така не гледам, живеев долго време мегу нив и најверојатно во иднина пак таму ќе се преселам така да тоа не ми пречи. Јас во нив си гледам убавина ко што ти гледаш во некоја швеџанка да кажеме. Не е само изгледот битен другар и другите работи се и те како битни
Јас кажав... Нобелова награда за клецање!
Туку дај постирај слика од тебе, да можам да си претставам лик на ова дело..
 
F

FARANG

Гостин
Најпрво, мене не може да ми сметаат азијатките, нема како, бидејќи маж кој бил интимен со нив, нема никогаш да дојде во допир со мене. Иако, таа поуслужна црта или субмисивност повеќе ми зборува за мажот кој ја преферира ;) .

И како сега никој не може да задоволи жена, а од друга страна има такви мажи кои не ги бива? Сега сите не ги бива или пак сите не можат да задоволат?

Не се извлекувај, ајде како самопрогласен експерт, што е она што го прави некој маж да го бива? Девојка ти што вели?


Не се секирај маж што бил интимен со азијатки тешко дека би се нафатил да се заебава со вас уопште. Немам јас нерви за да трчам по вас пички амерички. Тоа за субмисивноста што сака нека ти кажува факт е дека 99% од нас тоа го сакаат само што многу го преќутуваат. Јас сум си искрен, знам што барам/сакам и знам каде да најдам. Ти свати го како сакаш.

Има голема разлика мегу задоволување и факање. Едно е да ја фатиш па каква и да сака или да мисли дека е, друго е да задовоиш нешто што не е возможно и немој сега со приказни како маж ти те задоволува итн итн...
 
Член од
7 ноември 2011
Мислења
431
Поени од реакции
935
Не се секирај маж што бил интимен со азијатки тешко дека би се нафатил да се заебава со вас уопште. Немам јас нерви за да трчам по вас пички амерички. Тоа за субмисивноста што сака нека ти кажува факт е дека 99% од нас тоа го сакаат само што многу го преќутуваат. Јас сум си искрен, знам што барам/сакам и знам каде да најдам. Ти свати го како сакаш.

Има голема разлика мегу задоволување и факање. Едно е да ја фатиш па каква и да сака или да мисли дека е, друго е да задовоиш нешто што не е возможно и немој сега со приказни како маж ти те задоволува итн итн...
Еве ќе ти помогнам, гледам се мачиш, за маж да задоволи жена потребен е еден единствен услов. Кој е тој услов?
 
F

FARANG

Гостин
Па ти човече, само за кондоми работиш .... :)


За кеиф... за што друго да работам?
--- надополнето: 4 јуни 2013 во 20:16 ---
Oтавете вие слики, фимови и приказни. Кој видел во живо знае за што зборува Фаранг. Иако на убедливо прво место на пиедесталот ги ставам црнкињите.


Тука е разлика на вкус... Ако сакаш месо и цицка ДА... Јас повиши ги сакам витки
 

Curious

пичкин дим
Член од
24 јули 2007
Мислења
1.645
Поени од реакции
1.894
За кеиф... за што друго да работам?
За добробитот на твоето идно семејство, за добробитот на човештвото... Штогод.
Хедонизмот не мора да биде алфа и омега на твоето постоење.
 
F

FARANG

Гостин
Незнам зошто ама белкињите просечно гледано ми се попривлечни од азијатките. А вистина е дека се стварно младолики, и некако многу понежни делуваат од европејките.
И нема да сретниш дебела, со стомак, со бутови... :)
Туку да ми кажиш за кинескињиве конкретно, дали и таму острејлијата се традиционално васпитани, т.е. не се многу по журки сексој-мексој итн.....


Не гледај просек. Ако си белец (тоа е се што се бара) во азија твое е најдоброто 10% од локалното. Значи заеби просек.

Кинескињите се традиционално воспитани ама пак ги има наокулку. Немора во дискотека да ја бркаш. Интернационалните студентки кој ги има овде на тон се исто добра опција. Треба само да најдеш начин како да им пријдеш да отпочнеш муабет
--- надополнето: 4 јуни 2013 во 20:24 ---
Еве ќе ти помогнам, гледам се мачиш, за маж да задоволи жена потребен е еден единствен услов. Кој е тој услов?

ти реков не постои тоа
 

Kajgana Shop

На врв Bottom