Кои филмови ги чекате да излезат оваа година?

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Lady Satori напиша:
Да , овие плус Баизик Инстикт 2 , со Шерон Стоун!
На овој заборавив, и јас го чекам додуша овој е искочен ама па некоја лоша камера ко со мобилен да го снимале :)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.425
Поени од реакции
7.800
Fast & Furious III - Tokyo Drift
Оние што играле NFS Underground можат да претпостават кој тип на трки највеќе ќе бидат застапени во филмот. Инаку го гледав трејлерот пред малку, Филмот препоставувам дека ќе биде simple fun. Саат и пол уживање за сите љубители на тјунираните автомобили, јапонскиот начин на живот и акциони сцени во холивудски стил.
 

Da_ButcheR

Таурен
Член од
3 април 2006
Мислења
53
Поени од реакции
0
jas cekam da izleze film so storijata na igrata Warcraft...Nesto najavuvaa ama kolko e tocno tava e drugo 20...U glavno ako izleze...:je:
 

Bubreg

From Dusk Till Dawn
Член од
8 март 2006
Мислења
221
Поени од реакции
1
Scary Movie 4
The Davinci Code
 
Член од
2 јануари 2006
Мислења
325
Поени од реакции
34
Silent Hill
Scary Movie 4
The Hills Have Eyes
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
ја ни знам дали е излезен филмов или пак треба да излева, али во кино го видов на реклама со Tyrese е во главна улога, он е криминалец пуштен на слобода и си го остава детето у кола, и му го киднапираат. не знам ни како се вика ни нишо, али ако не е излезен, едвај чекам да дојде
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
Jas go cekam so netrpenie Kodot na Da Vinci.znam deka ke izleze letovo vu juni ili juli....pretpostavuvam mn extra film ke bide,obozavam takvi storii..
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Дефинитивно Pirates of the Caribbian 2 и оној што е пародија на романтичните комедии од креаторите на Scary Movie мислам Love Movie или така нешо се вика
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
Mac)) напиша:
Дефинитивно Pirates of the Caribbian 2 и оној што е пародија на романтичните комедии од креаторите на Scary Movie мислам Love Movie или така нешо се вика
Аууууууууууууу човек у никој случај да не си трошиш пари да го гледаш тој филм, Date Movie се вика. У конкуренција е за најлош филм на годината. Не да е глуп, сакав среде филм да станам и да си заминам, а само саат време е долг. Најглуп филм што до сеа имам гледано.

А за Кодот на Давинчи, треба на 20ти Мај да излезе
 

MaCk0

The Worlds Greatest
Член од
19 октомври 2005
Мислења
117
Поени од реакции
1
da go gledate ATL
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
MaCk0 напиша:
глуп беше...цел филм тука па тука ништо не се деси...стварно ме разочара ја едвај чекав да излезе али ништо...
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Хари Потер 5 дел....уствари седми....дека да видам кој ќе умре...дали ќе биде хари и зошто и како
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Па таа глупавата Роулинг што ни кажува предвреме дека некој главен лик добар у седми дел ќе умре....затоа и толку чекам....сум читал по весници разни краеви и сите ми биле такви:lud: на пример ќе умрел Хари односно Волдерморт ќе победил....или пак Хари Потер ќе се разбудил од неговиот сон односно ништо од тоа што се случило не постоело....затоа и долго време го чекам да дојде седмиот дел
 

Kajgana Shop

На врв Bottom