Кои се позитивните работи што ги направи НИКОЛА ГРУЕВСКИ?

Член од
9 септември 2008
Мислења
431
Поени од реакции
63
позитивни!
ништо позитивно ...само се кара со сите и мисли дека е најпаметен...се шо кажа-излажа
 
Член од
17 септември 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
So what?!Jas sum albanka,zoshto da bidam zallozhnik na vashite frustracii i plus neli makedoncite sakkat cista makedonija e takva i ke ja imaat ama na pola - albanskite pari vo buxhetot!!
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.599
Поени од реакции
48.439
So what?!Jas sum albanka,zoshto da bidam zallozhnik na vashite frustracii i plus neli makedoncite sakkat cista makedonija e takva i ke ja imaat ama na pola - albanskite pari vo buxhetot!!
па шо ми чуе мене за твои желби,ако не ти чини државава сиктер слободно.. овде може да бидеш “заложник’’ и да ќутиш
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
поарно да не ти пишам...што добро направил...многу работи...можда мали али многу знчањи за подобрување на општата атмосфера...
 
Член од
4 август 2008
Мислења
243
Поени од реакции
8
ne' skara so cela Evropa i svet??? E toa napravi...drugo, nisto...Onaa reklama za deckoto sto si lezese kaj devojkata pocnuva da mi izgleda se porealna i porealna...

Eeee Grujo Grujo, plukas po mestoto kade sto treba da lizes...ebate glupiot...
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
поарно да не ти пишам...што добро направил...многу работи...можда мали али многу знчањи за подобрување на општата атмосфера...
Ете на пример ќе воведе забрана за правење ајвар на јавни површини со што ќе се зачува атмосферата и нема да има многу чад од “пампурите“ во општата атмосфера.:smir:
 
Член од
12 септември 2008
Мислења
359
Поени од реакции
4
Ете на пример ќе воведе забрана за правење ајвар на јавни површини со што ќе се зачува атмосферата и нема да има многу чад од “пампурите“ во општата атмосфера.:smir:
a zosto da ne go napravi toa?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom