Кога жената е најубава?

  • Креатор на темата Сатори
  • Време на започнување
Член од
6 јули 2006
Мислења
117
Поени од реакции
8
жените се најубави кога ке се изгаснат свеќите- ова го кажал еден писател али не знам кој
 
Член од
6 јули 2006
Мислења
117
Поени од реакции
8
Најубави се во периодот од 30 до кај 40 години, ако добро се одржуваат. Мене лично ме палат кога без грам срам ти се пуштаат во дискотека онака со денсање и тие ствари. Али тоа ретко да не речам ич не се случува.
И едно прашање зошто женските не флертуваат први туку чекаат да им се пуштиме ние машките. Има некој машки што им е страв да не добијат корпа (како мене). Ко што станале у последно време женскиве не се и да им се пушташ, и да се слободни (мислам без дечко) како да се плашат и муабет да ти напраат, како да ќе ги изедеш. Чекам одговор.
епа дечко да ти кажам кога ќе видиш девојка што ти се свиѓа нема да тргнеш да и се пушташ туку најприродно да и направиш муабет па ако тргне муабетот.... ќе видиш како реагира, фино мислам се знае а не вака од далеку знаеш каква е?????? еееее аа и мене што ме нервира после тој што ти направил муабет ќе ти свети цела вечер ко да чека нешоооо е па и вие машките плашковци да го е***
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Инаку имате тема за тоа тука.
Продолжете со дискусија на темата.

Инаку според мене, кога е среќна исполнета со љубов и кога се смее.
 
Ј

јовица11

Гостин
Жената дефинитивно е најубава кога се буди насабајле
 

*^Ѕверче^*

**InVaLid TiTle**
Член од
15 февруари 2008
Мислења
168
Поени од реакции
10
Дефинитивно наутро кога се буди тогаш ми е најубава и кога е среќна и исполнета со љубов
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Кога ќе се покрие. Или после 5-6 пива.
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
кога носи пиво сред фудбал(без да и се каже)
кога ни дава фелацио(без никаква причина)
кога ја вика другаркаи за тројка(без да ја молиш 20 дена)

...и така натакаааа
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
жената е убава секогаш кога таа така се осеќа...тогаш зрачи со шарм сексипил...макар имала 50 ако убаво се чуствува во сопствната кожа ондак тоа е тоа...а ако има 25 и не се осека убаво и е без самодоверба ондак така и ке зрачи...иам видено девојки кои надворешно се да речеме просечни но...се негувани и те привлекуваат со самодовербата...тоа е права жена
 
Член од
11 март 2008
Мислења
5
Поени од реакции
1
Znaci sakav da dadam svoj post za ovaa tema no,mora da ti kazam deka koga go vidov tvoevo misljene se otkazav bidejki potpolno se soglasuvam.Osobeno me aj da kazam pogodi so da citiram-zenata e sekogas ubava koga taa taka se oseka.Bravo za stavcevo,pozdrav do Baby Girl.
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
1.647
Поени од реакции
45
жената е убава секогаш кога таа така се осеќа...тогаш зрачи со шарм сексипил...макар имала 50 ако убаво се чуствува во сопствната кожа ондак тоа е тоа...а ако има 25 и не се осека убаво и е без самодоверба ондак така и ке зрачи...иам видено девојки кои надворешно се да речеме просечни но...се негувани и те привлекуваат со самодовербата...тоа е права жена
А најубава е кога е туѓа :pos2: .
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Кога сака да биде убава и кога е убедена самата дека е убава.Тогаш и самата се гледа со поинакви очи а штом станува убава за себе автоматски станува убава и за оклината.
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Кога ќути! Е тие се стварно ретки моменти и треба стварно да се ценат :)
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
Откако ке се избања.. откако ке ја мајне цела шмикна што ја има врз неа .. е тогаш е наубава.. само природна убавина бе.. без никаква шминка
 

Kajgana Shop

На врв Bottom